Kauno Aleksandro Stulginskio pagrindinė mokykla

               

Adresas - Partizanų 152;

Tel./faksas 8-37-312088;

El.paštas - stulginskiovm@stulginskis.kaunas.lm.lt

   

         

                                 

              

2016 m. kovo 29 diena

              

                                   

       

        

 

 

                           

           Pradinis puslapis  Džiaugiamės  Nuorodos  

 

                                                                        

 

 

 

 

 

                                                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bendros žinios apie mokyklą  

Istorija

Atributika

Strategija

 Struktūra ir kontaktai 

Valdymo schema

Administracija

Mokytojai

Savivalda

Komisijos

Kontaktai

Teisės aktai   

Nuorodos į teisės aktus(tėvams)

Mokiniams

Veikla   

Dokumentai

Ugdymas

Būreliai

Auditas

Projektai

Informacijos centras

Informacija (apie  darbo laiką)

Atlyginimas

Paslaugos   

Paslaugos

Mokinių priėmimas

Tradicijos  

Renginiai

Veikla

Bendradarbiaujame

Pasiekimai

Klausimai

Klauskite

 Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

 

 2013-2014m.m. renginiai

2014-2015m.m. renginiai

2015-2016m.m. renginiai

    

2017 m. gegužės 15 d.

 

Baigėsi tradicinis Vaiko kultūros puoselėjimo projektas ,,Vaikai keičia pasaulį“. Šių metų baigiamoji dalis - ,,Pienė“. Projekto organizatoriai menų darželis ,,Etiudas“ ir Aleksandro Stulginskio mokykla – daugiafunkcis centras sukvietė Dainavos seniūnijos ikimokyklinių įstaigų vaikus. Dalyvavo: lopšelio-darželio ,,Pasaka“, lopšelio-darželio ,,Želmenėlis“, menų darželio ,,Etiudas“, Aleksandro Stulginskio mokyklos- DC priešmokyklinių grupių vaikai. Vaikai susipažino su pienės augimo procesu, jos nauda sveikatai. Visi dalyviai šventės pabaigoje kūrė mandalas iš gamtinės medžiagos.

Renginio vedėjai ir organizatoriai 4a klasės mokiniai ir jų mokytoja Loreta Milaikienė džiaugėsi dalyvių bendryste ir jų kūryba, vaikų noru pažinti bei stebėti gamtą.

 


  

2017 m. gegužės 10 d.

 

 Motinos diena – viena gražiausių pavasario švenčių ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Kauno A. Stulginskio mokyklos – daugiafunkcio centro bendruomenė džiugiai pasitiko šią šventę. 2017 m. gegužės 5 d. 11 val. mažiausieji (ikimokyklinukai) šoko, dainavo, sakė mamytėms gražiausius žodžius.

Pradinukai ir vyresniųjų klasių mokiniai kūrė eilėraščius, rašė laiškus mamos, taip išreikšdami savo meilę, pagarbą ir dėkingumą
 

  

2017 m. balandžio 06 d.

 

Mūsų mokyklos ketvirtokas, Karolis Meilus, dalyvavo Kauno miesto ketvirtų klasių mokinių matematikos olimpiadoje ,,Skaičiukas – 2017“, kurią organizavo Kauno miesto savivaldybės administracijos švietimo skyrius, Kauno miesto gabių vaikų iniciatyvinė grupė, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla. Kiekvienam dalyviui buvo pateiktas atspausdintas testas, kuriame turėjo pažymėti vieną teisingą atsakymą. Testą sudarė: skaičiai ir skaičiavimas, geometrija, reiškiniai, tekstiniai, loginiai uždaviniai, matai, matavimai ir statistika. Kiekvienas dalyvis teisingus atsakymus turėjo suvesti į „Acti Vote“ sistemą. Sveikiname Karolį ir džiaugiamės jo rezultatais.2017 m. balandžio 06 d.

 

Kovo 30 d.mūsų mokyklos ketvirtokės Saulė Medišauskaitė ir Gabija Morkūnaitė dalyvavo Kauno miesto mokyklų ketvirtųjų klasių mokinių savos kūrybos eilėraščio ir iliustracijos konkurse ,,Saulės spindulėlis''. Sveikiname Saulę Medišauskaitę užėmusią I vietą, o Gabiją Morkūnaitę už eilėraščio iliustraciją - II vietą.

 2017 m. balandžio 06 d.

 

4 klasės mokinė Saulė Medišauskaitė Vaikų literatūros muziejuje dalyvavo 1 - 4 kl. skaitovų konkurse, skirtame 2017 metų poetams jubiliatams. Sveikiname Saulę ir džiaugiamės jos sėkmingu dalyvavimu.

  

2017 m. balandžio 05 d.

 

A. Stulginskio mokyklos daugiafunkcio centro pedagogai prisijungė prie organizuojamo respublikinio projekto – „Žaidžiame meną“. Balandžio 5 dieną pedagogai vedė atvirą veiklą – „Akmenų karalystė“. Veiklos metu priešmokyklinės grupės vaikai, pradinukai buvo skatinami kalbėti apie savo jausmus. Vaikai buvo supažindinti su akmenėliu, jo istorija, žaidė judrųjį žaidimą – „Akmuo“ bei atliko estafetę „keliaujantis akmenukas“, prisiminė gerus ir blogus poelgius, dainavo daineles, grojo su akmenėliu, piešė ant akmenų.

 2017 m. balandžio 03 d.

 

Balandžio 3 d. Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje, minint Tarptautinę vaikiškos knygos dieną, svečiavosi poetė Zenė Sadauskaitė. Su poete susitiko mūsų mokyklos antrokai.

Viešnia, skaitydama eilėraščius, mokė gerumo, pakantumo, draugiškumo, pagarbos vienas kitam ir mokytojams. Mokiniams ypač patiko poetės pasakojimas apie eilėraščio gimimą bei jos pasiektų net šešių literatūrinių ir leidybinių rekordų pristatymas. Juk Zenės Sadauskaitės knygą „Tūkstančio šviesoforų šalyje“ iliustravo net 181 iliustratorius. Poetė yra parašiusi ilgiausią Lietuvoje rankraštį (114m.). Eilėraščių knyga vaikams „Posmai vaikystės“ yra storiausia rankraštinė knyga (103 cm) Lietuvoje

 2017 m. kovo 28d.

 

Kovo 28 d. 8 - 10 klasių mokiniai su mokyklos - DC psichologe Indre Preisaite vyko į Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centrą dalyvauti atvirų durų renginiuose.

Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su profesijomis, kurias galima įgyti šioje mokykloje.
 

 2017 m. kovo 28d.

 

Kovo 27-ąją prasidėjo didžiausias Lietuvoje ikimokyklinio ugdymo įstaigų sporto projektas: "Lietuvos mažųjų žaidynės", siekiantis populiarinti olimpines idėjas priešmokyklinio amžiaus vaikų tarpe, formuoti teigiamą požiūrį į kūno kultūrą ir sportą, tenkinti prigimtinį vaikų poreikį judėti. Mūsų priešmokyklinukų rinktinė vyko į lopšelį - darželį "Naminukas", kuriame varžėsi su penkių darželių komandomis: "Naminukas", "Dobilėlis", "Kauno 6-tasis l/d", "Jono ir Petro Vileišių mokykla - dc", "Židinėlis". Komanda pasirodė puikiai: atliko visas jiems pateiktas užduotis ir buvo apdovanota diplomais, saldžiaisiais prizais, balionais.

  

 

2017 m. kovo 24 d.

Kovo 23d. "Pelėdžiukų" ir "Zylučių" grupės vaikai drauge su auklėtojomis buvo išvykę į darželį - "Vaivorykštė", kuriame vyko saviraiškos festivalis. Vaikai keliavo į baimių karalystę, iš molio lipdė stebuklingus daiktus, kurie padėtų įveikti baimes. Vaikams teko keltis per upę, sekti paskui gyvatėlę, muzikos instrumentų pagalba išvyti baimę. Įvykdžius visas užduotėles, vaikai ėjo per stebuklingas duris, tapo labai drąsus ir buvo apdovanoti drąsos medaliais.

  

2017 m. kovo 24 d.

„Ežiuko“ grupės rytmetys ,,Paukščiai grįžta namo“

„Ežiuko“ grupės vaikai ir auklėtoja sulaukė viešnios - mūsų auklėtinės mamos Ramunės. P. Ramunė vedė vaikams veiklą tema „Paukščiai grįžta namo“. Auklėtoja Milda ne tik stebėjo, bet kartu su vaikais dalyvavo veikloje.Vaikai susipažino su parskrendančiais paukščiais (gandru, pempe, vieversiu, gulbe), žiūrėdami nuotraukas ir klausydami įrašytų paukščių balsų.Vaikai imitavo jų balsus ir judesius, sužinojo apie paukščių išvaizdą (turi snapą, sparnus ir plunksnas). Vaikai aplikavo paruoštus paukščių trafaretus grūdais, grikiais ir ryžiais. Pasibaigus veiklai visi dalyviai apdovanoti simboliniais moliniais čiulbančiais paukšteliais bei padėkos raštais.

Nuoširdžiai dėkojame Austėjos mamai už surastą laiką pabūti kartu, už įdomią veiklą ir žinias.2017 m. kovo 22 d.

Minint pasaulinę vandens dieną ( kovo mėn. 22 d.), „Voriukų“ grupės vaikai kartu su auklėtoja Jūrate, auklėtojos padėjėja Giedre sužinojo, kuo yra naudingas vanduo mūsų sveikatai. Aptarėme, kad vanduo yra skaidrus, bespalvis, neturintis specifinio skonio bei kvapo. Po pokalbio vaikučiai kartu su auklėtoja pasiruošė vandens su citrina ir vandens su medumi.

Paragavę aptarėme, kuris vanduo rūgštus, kuris saldus. Vaikai susipažino su vandens gėrimo taisyklėmis.Atlikome bandymą ,,Kas vandeny skęsta, o kas plaukia“.Vaikai pūsdami orą per šiaudelį išgavo burbulus vandenyje.

Smagu buvo sprogdinti muilo burbulus.Vaikai baigė veiklą aplikuodami vandens lašelius.2017 m. kovo 18 d.

 

Kovo 17 dieną vyko  Respublikinis  teorinis - praktinis seminaras „Sveikos gyvensenos ugdymas, kuriant sveikatai palankias edukacines aplinkas ir integruojant  sveikatinimo  programas į formalųjį ir neformalųjį ugdymą“. Konferencijoje pranešimus skaitė  Prezidento Aleksandro Stulginskio vardą turinčių mokyklų ( Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokyklos – daugiafunkcio centro,  Šilalės rajono Kaltinėnų  Aleksandro Stulginskio gimnazijos bei Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos – daugiafunkcio centro) pedagogai. Pasidaliję gerąja patirtimi, konferencijos dalyviai  vyko į Panemunės kapines, kur padėjo gėlių ant mokyklų vardatėvio kapo.

  

2017 m. kovo 15 d.

Ikimokyklinukų tarpe tradicija tampa Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėti žaidžiant trikrepšį. Ne tik auklėtojos, kūno kultūros mokytojas ir vaikai puošė sporto salę gražiausiomis Lietuvos spalvomis. Į trikrepšio festivalį noriai įsitraukė tėveliai, kurie kartu su mažaisiais piešė piešinius, darė įvairiaspalves aplikacijas Lietuvos ir krepšinio tematika. Festivalyje vaikučiai šoko krepšinio šokį su kamuoliais, varžėsi nuotaikingose estafetėse, o renginio pabaigą vainikavo trikrepšio turnyras ir apdovanojimai. Po varžybų vaikai buvo kviečiami prie saldaus vaišių stalo, kuriame dominavo Lietuvos valstybinės vėliavos spalvos.2017 m. kovo 7 d.

 

Į priešmokyklinukų gyvenimą visu greičiu įsiveržė futbolas ir užkariavo vaikų širdis, sudalyvavus Lietuvos futbolo asociacijos projekte "Futboliukas". Įspūdingose varžybose mažieji futbolininkai atskleidė savo naujai įgytus sugebėjimus varžydamiesi su Kauno Bernardo Brazdžionio mokyklos - daugiafunkcio centro priešmokyklinukais, o po jų džiaugėsi skaniais prizais ir ryškiaspalviais balionais. „Futboliukas“ praturtino vaikų gyvenimą darželyje, jis tapo dar įdomesnis, judresnis ir sveikesnis. 

2017 m. kovo 6 d.

 

2017 m. kovo 1 d. Vilniuje Lietuvos mokslo akademijoje vyko septintojo Nacionalinio Vinco Kudirkos dailyraščio konkurso "Rašom!" finalas, kuriame dalyvavo mūsų mokyklos aštuntokės seserys Evelina ir Paulina Kriščiūnaitės.

Jau paskelbti "Rašom! 2017" nugalėtojai. 7 - 12 klasių grupėje trečią vietą iškovojo Paulina Kriščiūnaitė. Šaunuolė! Džiaugiamės ir sveikiname Pauliną, kuri garsina Kauno A. Stulginskio mokyklos - DC vardą Lietuvoje2017 m. kovo 3 d.

Ikimokyklinio skyriaus auklėtojos N. Dėdelienė ir A. Bendaravičiūtė rengė šventę " Žiema ir pavasaris". Šventės metu auklėtojos supažindino ugdytinius su sezoniškumu, padėjo įtvirtinti žinias apie metų laikų kaitą. Auklėtojos aplankė visas ikimokyklinio skyriaus grupes.

  

2017 m. kovo 3 d.

Kovo 2 d. mūsų mokyklos ketvirtokė Gabija Morkūnaitė dalyvavo respublikiniame IV klasių mokinių lietuvių kalbos diktanto konkurse ,,Rašau diktantą 2017''. Sveikiname Gabiją ir lauksime rezultatų.2017 m. kovo 3 d.

Šią savaitę KINGS komanda pradėjo turą po Lietuvos mokyklas, norėdama asmeniškai aplankyti, paspausti ranką ir įteikti DIPLOMĄ visiems rudens semestre dalyvavusiems vaikučiams, kurie savo sumanumu ir kūrybingumu, motyvacija bei drąsa pasiekė neeilinių rezultatų tarptautinėje KINGS olimpiadoje. Vakar kingsai lankėsi mūsų mokykloje ir apdovanojo diplomais ne tik olimpiados finalistus, bet sertifikatus įteikė ir sėkmingai pirmajame etape pasirodžiusiems mūsų mokyklos mokiniams.
Sveikiname jaunuosius mūsų kingsiečius ir jų mokytojas!!! 

2017 m. kovo 3 d.

 

Ei, visi, visi, visi,
Ir maži, ir dideli,
Apsiavę ir basi!
Atsikėlę netingėkit
Ir į mugę atskubėkit!

 

Taip Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos mokiniai ir ikimokyklinukai buvo kviečiami į aktų salę. Skambant nuotaikingai muzikai, čia vyko prekybos mugė „Kaziuko ratais pavasarį pavysiu“. Visi šurmuliavo, siūlė pirkti savo pagamintas prekes.
 

 2017 m. vasario 24 d.

"Įsitikinkite, kad jūsų didžiausias priešas negyvena jūsų galvoje" -šiais žodžiais 23-iosios dienos popietę kūno kultūros mokytojas Mantas Brazionis sveikinosi su savo vadovaujama mergaičių futbolo komanda. Mergaitės pažadėjo atiduoti visas savo jėgas salės futbolo čempionato Kauno miesto finale ir tai ištesėjo. Mokyklos bendruomenė džiaugiasi iškovota III-ia vieta Kauno mieste, o mokytojas didžiuojasi mergaitėmis, kurios nusileido tik Lietuvos vicečempionėms Kauno Vyturio gimnazijai ir Kauno vicečempionėms KTU Inžinerijos licėjui!2017 m. vasario 23 d.

 

Vasario 28 d. Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos - DC kieme vyko Užgavėnių šventė. Bendruomenės nariai triukšmingai šoko, trypė, vijo žiemą su dainomis, susidomėję stebėjo žiemos ir pavasario jėgas simbolizuojančią Lašininio ir Kanapinio kovą, Morės deginimą. Išvarę žiemą, rinkosi į klases skanauti Užgavėnių blynų.

 2017 m. vasario 15 d.

 

Vasario 22 d. Žaliakalnio progimnazijoje vyko Kauno miesto pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių konferencija "Senų daiktų istorijos". Iš mūsų mokyklos dalyvavo 1a klasės mokinys Marcus Burdulis ir 2a klasės mokinys Simas Raugevičius. Mokiniai daugiau sužinojo apie savo šeimos praeitį, pagilino istorijos žinias.2017 m. vasario 15 d.

 

Akcija „TAU, LIETUVA“ Kauno Aleksandro Stulginskio mokykloje - DC                          


,,Mes dar niekad nebuvom tokie dideli.
Niekada mumyse dar nebuvo tiek laisvės.“
Just. Marcinkevičius
 

 

Laisvės upės vilnis 99-ąjį kartą atneša džiugų laiką – Lietuvos Valstybės atkūrimo šventę.
Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos – daugiafunkcio centro bendruomenė džiaugiasi LR Prezidentės iniciatyva ir su visa Lietuva linksmai švenčia gimtadienį.

Ikimokyklinis skyrius, 1 – 10 klasių mokiniai, mokytojai, tėveliai išsiuntė sveikinimą LR Prezidento Aleksandro Stulginskio dukrai Aldonai Stulginskaitei – Juozevičienei, gyvenančiai JAV ir Čikagos lietuvių bendruomenei.

Rytmetį pradėjome šokiu ir daina Tau, LIETUVA. Šoko visa mokyklos – DC bendruomenė – ikimokyklinukai, mokiniai, mokytojai ir kiti darbuotojai. Smagu, kad į šokio ritmą įsijungė ir tėveliai.
Mokiniai sveikino kauniečius ir miesto svečius įteikdami trispalvių gėlių Dainavos seniūnijoje, prie prekybos centrų, autobusuose ir troleibusuose. Po akcijos padėjome gėlių ant Prezidento Aleksandro Stulginskio kapo, prie paminklo Istorinės Prezidentūros sodelyje Kaune ir prie namo. (Taikos pr. 45, Kaunas), kuriame gyveno Prezidentas.

Mokyklos – DC atstovai dalyvavo Lietuvos Respublikos Prezidentūroje gėlių vainikų perdavimo ceremonijoje. LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė perdavė gėlių vainiką, kurį padėsime ant LR Prezidento, Vasario 16-osios Akto signataro Aleksandro Stulginskio kapo Kauno Panemunės kapinėse. Aleksandras Stulginskis buvo išskirtinis Prezidentas iki mirties likęs su Lietuva. Ištremtas, grįžęs, dirbęs ir gyvenęs Lietuvai. 

Mes su Tavimi, Lietuva, nes pavyzdį imame iš Prezidento Aleksandro Stulginskio.
 

 

 

Šokis Lietuvai

 

2017 m. sausio 13 d.

 

Atiteka laikas, atnešdamas įvykius, faktus ir žmones.

Į šiandieną laikas atskriejo iš 1991 metų sausio 13-osios ir 8.00 val. visoje Lietuvoje sustojo su atminties liudijimu. Po rimties minučių prasidėjo pilietiškumo pamoka Laisvės Gynėjų dienai. Mokiniai prakalbo eilėmis Laisvei, žuvusiems.

Keturiolika žvakelių pražydo, kaip amžinos vilties ir meilės ženklas.

Mokyklos –DC ateitininkai šventė Eucharistiją Įgulos bažnyčioje, dalyvavo minėjime Karo muziejaus sodelyje, aplankė žuvusiųjų kapus.

Žydėk, Laisve, jaunystė Tave saugo!

 

 

  

2017 m. sausio 06 d.

 

Ikimokyklinio skyriaus vaikai pakiliai sutiko Tris Karalius. Kartu šoko ir dainavo, o vėliau atsisveikino su eglutėmis.

 2016 m.gruodžio 23 d.

 

Bėgantis Kalėdų laikas stabtelėjo. Mokyklos – daugiafunkcio centro bendruomenė rinkosi į tradicinio projekto ,,Dangaus ir žemės šventės belaukiant“ baigiamąją dalį. Malonu, kad kiekvienų metų gruodį tėveliai skuba pamatyti mokinių meninės programos ir pabūti drauge. Lietuvos Respublikos Seimo nario Lauro Stacevičiaus padėjėjos p. Lina Pranaitė ir p. Akvilė Kaminskaitė džiaugėsi mokinių programa ir linkėjo visiems santarvės ir džiugių akimirkų.

Vaišių stalą laimino kunigas Nerijus Pipiras ir buvęs Gerojo Ganytojo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius. Laužydami kalėdaitį, linkėjome vieni kitiems sveikatos, Dievo palaimos.

Kokios Kalėdos be dovanų! Širdingai dėkojame mokyklos-DC tarybos pirmininkei p. Simonai Morkūnaitei Ruibavičienei už spalvotus sėdmaišius, o verslininkui p. Petrui Vėlyviui už saldžias dovanas. 

2016 m.gruodžio 20 d.

Kauno Aleksandro Stulginskio mokykloje- daugiafunkciame centre projektas ,,Šviesių Kalėdų Tau“
Iš vaikystės ateinam, kad galėtume meile dalytis.

Mokslininkų atlikti tyrimai išaiškino, kad gerumas teikia žmogui daug naudingų fizinių ir emocinių pojūčių. Todėl Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenė mokinių seimelio ir ateitininkų kuopos iniciatyva gruodžio mėnesį vykdo projektą ,,Šviesių Kalėdų Tau“. Prie projekto prisijungė stilistė Vesta. Ponia Vesta nemokamai apkirps stokojančių šeimų vaikus.

Mokiniai ne tik priima dovanas, bet ir patys jau dovanojo meninę programą šv. Klaros globos namų bendruomenei. Susitikimas su šviesių namų gyventojais parodė vaikų jautrumą ir pagarbą senjorams.
Vyresniųjų klasių mokiniai ir mokytojai vykdė akciją „Kalėdinis atvirlaiškis į Sibirą“. Jie rašė sveikinimus Sibiro tremtiniams ir vertė į rusų kalbą, nes daugelis tremtinių jau pamiršę, o jų vaikaičiai jau nemoka lietuvių kalbos. Tai ne tik pilietiškumo, bet ir lietuvių bei rusų kalbų pamoka.

Dar laukia kalėdinių lauknešėlių dalijimas stokojantiems. Prisijungsime prie Gerojo Ganytojo parapijos Carito akcijos.

Gruodis nudžiugino mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenę sportiniais pasiekimais. 4a klasės mokiniai Kauno mieste kvadrato varžybose užėmė pirmą vietą, o tarpzoninėse liko antri.
Taigi šviesių Kalėdų Tau ir man.

  

2016 m.gruodžio 2 d.

 

Advento pradžia


Bažnyčioje mus pasveikino kun. Nerijus Pipiras. Trumpame pokalbyjekalbėjo apie tai, kad daugelis iš mūsų nori būti gerais, o šildantižvakės šviesa mums primena tokiais būti. Nuo bažnyčios advento vainikoprimosi žvakės mokyklos - DC ketvirtokė Darija uždegė atsineštą žvakę.

Kun. Nerijus ją pašventino, kad parsinešta į mokyklą - DC ji būtų mumsgražus artėjančio Jėzaus gimtadienio ir širdies pasirengimo jampriminimas.Grįžus dvi mokyklos - DC prmokės persirengė angelėliais ir kartu su mokytoja aplankė mokyklos-DC klases ir grupes nuo parsineštos žvakės uždegdamos pirmas susikurtų advento vainikų žvakes ir pasveikindamos su prasidėjusiu adventu.2016 m. lapkričio 24 d.

 

2016 m. spalio 23 d. Kauno Aleksandro Stulginskio mokykloje - daugiafunkciame centre vyko popietė, skirta Lietuvos kariuomenės dienai. Mokiniai deklamavo eiles apie Lietuvos karį, skambėjo patriotinės dainos. Renginio metu buvo rodomos skaidrės ir filmas apie Lietuvos kariuomenę, jos istoriją.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Urbanaitė, sveikindama visus su Lietuvos kariuomenės diena, neabejojo, jog kiekvienas, iškilus pavojui, eitų ginti savo valstybės.
Ši popietė - tai dar viena patriotiškumo pamoka! 

2016 m. lapkričio  15 d.

Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos – DC bendruomenė dalyvavo Tarptautiniame projekte „ Šiaurės šalių bibliotekų savaitė“, kuris prasidėjo 2016 m. lapkričio 14 – 20 dienomis Šiaurės ir Baltijos šalyse.
Lapkričio 14 d. 8:00 val. aktų salėje vyko renginys „ Auštant“, kurio metu septintokai ir lietuvių kalbos vyr. mokytoja Jūratė Maciulevičienė skaitė norvegų liaudies pasaką „ Princesė stikliniam kalne“. Klausytojus sudomino pasaka ir jos personažai – Princesė, trečias brolis Askeladenas bei jo žirgas. 

2016 m. lapkričio 15 d.

 

Labai sėkmingas šis ruduo mūsų mokyklos 3- 4 klasių kvadrato žaidėjams ir aistruoliams. Lapkričio 15 d. mūsų mokykloje vyko Paparčio pradinės mokyklos, Pilėnų pagrindinės mokyklos ir Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos komandų kvadrato pusfinalis. Mūsų komanda laimėjo I vietą

Nuoširdžiai sveikiname ir džiaugiamės aukštu pasiekimu ir linkime sėkmės tolimesniuose startuose.

 2016 m. lapkričio 10 d.

 

Kaip ir kiekvienais metais lapkritį sulaukėme mielo svečio JE Šiaulių vyskupo Eugenijaus Bartulio. Šįmet vyskupas pristatė 2017 metų kalendorių, kartu dainavome, dalijomės džiaugsmu. JE dainomis sveikino jaunieji choristai ir suaugusiųjų choras ,,Gimtinė“. Ypač džiaugėsi ateitininkai sulaukę Džiaugsmo vyskupo.

 

 2016 m. lapkričio  10 d.

 

Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenė pilietiška. Aktyviai prisijungėme prie ,,Išsipildymo akcijos 2016“. Kepėme pyragus, vaišinomės, o aukotas lėšas pervedėme į ,,Išsipildymo akcijos 2016“ fondą.

 2016 m. lapkričio  10 d.

 

Kiekvienas iš mūsų užaugome su pasakomis! ,, Pelėdžiukų“ grupės vaikai pakvietė į svečius kitų grupių vaikus, kad pasiklausytų Pelėdos pasakų. Auklėtoja Neringa, megzdama kojinę, sekė lietuvių liaudies pasakas apie gyvūnus ir apie kasdienę buitį.

 

  

2016 m. spalio  21 d.

 

Finišo tiesiąją pasiekęs Konstitucijos egzaminas nudžiugino Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenę. Pirmokė Viltė Piešinaitė tapo kūrybinės užduoties ,,Mano sveikinimas Konstitucijos egzaminui“ nugalėtoja. Spalio 25 - Konstitucijos dieną Viltė su tėveliais vyko į Lietuvos Respublikos Prezidentūrą. Prezidentė Dalia Grybauskaitė Viltei ir dar 27 nugalėtojams įteikė apdovanojimą.

Džiaugiamės ir vyresniųjų mokinių laimėjimais. Visi dalyvavę egzamine prisidėjome prie pagarbos svarbiausiam šalies įstatymui.

  

 

2016 m. spalio  21 d.

 

Džiaugiamės, kad mūsų penktokas Lukas Tichomolovas tapo Kauno moksleivių aplinkotyros organizuoto fotonuotraukų parodos -konkurso "Lietuvos vaistingieji augalai" laureatu. 

2016 m. spalio  15 d.

 

Spalio mėnesį Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro priešmokyklinukai ir 1-10 klasių mokiniai dalyvavo Vytauto Didžiojo karo muziejaus organizuojamose edukacinėse programose. Pinigai edukacijai skirti iš mokinio krepšelio lėšų. 

2016 m. spalio  15 d.

Visuomeninės organizacijos „ Gelbėkit vaikus“ rengiama programa „ Būkim draugais“ – tai efektyvi priemonė užkirsti kelią patyčioms, bent daliai Zambijos vaikų suteikti galimybę išgyventi. Mūsų mokyklos – DC bendruomenė taip pat prisidėjo prie programos įgyvendinimo – rinko lėšas.

Visus sporto šventės dalyvius sužavėjo ir išjudino ikimokyklinukų šokis, bei energingosios šokėjos aštuntokės. Po to Kauno A. Stulginskio mokyklos-DC mokiniai ir mokytojai dalyvavo trečiajame Solidarumo bėgime. Kiekviena klasė buvo apdovanota Solidarumo diplomu už neabejingumą ir tvirtą ryžtą prisidedant kovoje prieš patyčias Lietuvoje bei padedant Zambijos vaikams išgyventi.

Antroje sporto šventės dalyje mokiniai varžėsi tarpklasinėse kvadrato ir futbolo varžybose. Kvadrato varžybų nugalėtojai 3a ir 6a klasių mokiniai, o futbolo varžybose I vietą iškovojo aštuntokai, II vietą – septintokai ir trečiąją – devintokai.


 

  

2016 m. spalio  11 d.

 Kings – tai tarptautinės matematikos ir anglų kalbos olimpiados, vykdomos Lietuvoje, Estijoje, Gruzijoje, Lenkijoje. Džiaugiamės, kas mūsų mokiniai tapo Kings geriausių mokinių klubo nariais.

Sveikiname 6a klasės mokinę Austėją Navickaitę, 4a klasės mokinį Karolį Meilų ir jų anglų k. mokytoją Rūtą Glodenienę.

Ketvirtokų mokytoja Loreta Milaikienė džiaugiasi puikiais rezultatai Karolio Meilaus ir matematikoje. Mokiniai pelnė diplomus, o mokytojai padėkas.
 

  

2016 m. rugsėjo  29d.

 

Ruduo išpylė spalvų. Smagu jas rinkti, todėl visa ikimokyklinukų ir pradinukų bendruomenė suklegėjo į centrinį mokyklos – DC kiemą. Supjaustę daržoves, sudėjome į puodus virti. Vaikai susipažino su rudens gėrybėmis: lietė jas, ragavo, apžiūrinėjo.

Rudens gėrybių paradas pakvietė praeivius į šventę. Kaimynai, menų darželio „ Etiudas“ vaikai, smagiai sukosi ratelyje.

Kol šokom ir dainavom, košė išvirė. Skanavom, ragavom ir gyrėm daržovių košę. Šventė suteikė daug džiugių emocijų.

 

 

 

 

 2016 m. rugsėjo  26 d.

 

Europos kalbų diena mokykoje2016 m. rugsėjo  22 d.

 

Mokyklos bendruomenė mini Prezidento Aleksandro Stulginskio 47-ąsias mirties metines.. Šventėme Eucharistiją Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje. Mišias aukojo kunigas Nerijus Pipiras.

Po pamokų mokyklos mokytojai kartu su šeštų ir aštuntų klasių mokiniais vyko į Kauno Panemunės kapines prie Prezidento Aleksandro Stulginskio kapo.

Visą savaitę klasės valandėlės ,,Pasikalbėkim, Prezidente!” vyko mokyklos muziejuje Jų metu prisiminėme svarbiausius Prezidento gyvenimo etapus.


  

2016 m. rugsėjo  20 d.

 

Mūsų mokyklos šeštokai, septintokai, aštuntokai ir devintokai vyko į Kauno miesto kamerinį teatrą. Mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje „Baltaragio malūnas“. Smagu buvo vaidinti kartu su teatro mūzomis. Visus sužavėjo Karolio, Eimantės, Ligito, Mato ir kitų atlikti Baltaragio, jo dukros Jurgos, Girdvainio, Pinčuko vaidmenys. 

2016 m. rugsėjo  14 d.

 

Rugsėjo 14 d. mokykloje vyko evakuacijos pratybos (gaisro atveju, gavus informacijos apie sprogmenį).

Paskelbus evakuaciją klasėje esantys mokytojai suskaičiavo mokinius ir pagal evakuacijos plane nurodytą schemą išvedė visus į lauką. Visi mokiniai ir darbuotojai susirinko nustatytoje vietoje. Mokytojai vėl suskaičiavo mokinius ir informavo mokyklos vadovą apie mokinių skaičių. Direktorius pranešė, kad evakuacijos pratybos buvo sėkmingos – visi spėjo laiku išeiti iš mokyklos.
 

  

2016 m. rugsėjo  07 d.

 

Projektu „Auginu gėlę 2016“  susidomėjome , nes tai puiki galimybė formuoti mokinių gamtosaugines vertybes, įgyti naujų žinių, pažinti pavasario florą ir tuo metu žydinčių augalų biologines savybes. Svarbiausia tai, jog į projektą vaikai žvelgė labai atsakingai ir siekė užauginti gėles, kurios puoštų mokyklos aplinką. Prieš rinkdamiesi gėlių sėklas, pasidomėjome jų savybėmis ir priežiūros priemonėmis, nes artėjo vasara. Nusprendėme mokyklos gėlyną apsodinti serenčiais (lot, Tagetes), nes jie mažiau reiklūs orų kaitai.

Balandžio mėnesį priešmokyklinukai ir pradinukai, it skruzdėlės aplipę padėklus, pylė žemes, sėjo atsineštas gėlių sėklas, laistė, tyrinėjo augalų augimą, diskutavo... Puikiai veikė principas ,,Pats pasėju – pats prižiūriu‘‘.

Pavyko sukurti gėlyno kompoziciją, kuri papuošė mokyklos kiemą.
 

  

2016 m. rugsėjo  01 d.

 

Rugsėjo vartai atsivėrė, o mokyklos-DC kiemas gėlių žiedais pražydo. Smagu, kad Rugsėjo 1-osios šventėje dalyvavo ir tėveliai, ir seneliai. Gerojo Ganytojo parapijos klebonas monsinjoras Kęstutis Grabauskas laimino mokyklos - daugiafunkcio centro bendruomenę primindamas maldos svarbą.

LR Seimo narys Kazimieras Kuzminskas, krikščioniškųjų vertybių puoselėtojas prof. Juozas Pundzius, mokyklos –DC kuratorė Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė p. Vera Vasiljeva, vaikų namelių ,,Atžalynas‘‘ direktorė Dalia Pajėdienė linkėjo sėkmingų mokslo metų. Mūsų saugotojai policininkai priešmokyklinukams ir pirmokams dovanojo atšvaitų, kad būtų saugus kelias į mokyklą. Tėvų atstovė Simona Morkūnaitė-Ruibavičienė sveikindama kvietė bendrystei ir susiklausymui.

Gerų mums mokslo metų!
 

  

 

Pradinis puslapis