Kauno Aleksandro Stulginskio pagrindinė mokykla

               

Adresas - Partizanų 152;

Tel./faksas 8-37-312088;

El.paštas - stulginskiovm@stulginskis.kaunas.lm.lt

   

         

                                 

              

2016 m. kovo 29 diena

              

                                   

       

        

 

 

                           

           Pradinis puslapis  Džiaugiamės  Nuorodos  

 

                                                                        

 

 

 

 

 

                                                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bendros žinios apie mokyklą  

Istorija

Atributika

Strategija

 Struktūra ir kontaktai 

Valdymo schema

Administracija

Mokytojai

Savivalda

Komisijos

Kontaktai

Teisės aktai   

Nuorodos į teisės aktus(tėvams)

Mokiniams

Veikla   

Dokumentai

Ugdymas

Būreliai

Auditas

Projektai

Informacijos centras

Informacija (apie  darbo laiką)

Atlyginimas

Paslaugos   

Paslaugos

Mokinių priėmimas

Tradicijos  

Renginiai

Veikla

Bendradarbiaujame

Pasiekimai

Klausimai

Klauskite

 Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

 

 2013-2014m.m. renginiai

2014-2015m.m. renginiai

 2016 m. balandžio 02 d.

 

Mergaičių šokių grupė ,,Red kiss“, vadovaujama mokytojo Manto Brazionio, triumfuoja. Balandžio 2 dieną VDU didžiojoje salėje startuoja šokių fiesta. Į festivalį atvyksta šokių kolektyvai iš visos Lietuvos jau ne kartą dalyvavę tarptautiniuose konkursuose.
 2016 m. kovo 29 d.

Ruošiamės ateičiai šiandien. Malonu , kai pamokos vyksta kitoje erdvėje. Esame Kauno dailės mokykloje profesinio orientavimo ir konsultavimo renginyje "Atrask save". Gaminame žiedą. Tapome ant šilko.

  

2016 m. kovo 21 d.

 

Prasidėjo edukacinio konkurso ,,Olimpis 2016" pavasario sesija. Intensyviai ir susikaupę atliekame užduotis. 

2016 m. kovo 21 d.

 

Kaip kasmet taip ir šiais metais kovo 14-20 d. visoje Lietuvoje, o taip pat ir mūsų mokykloje vyko įvairūs renginiai „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ , 16“ tema. Mokiniams ir visai mokyklos bendruomenei buvo priminta patyčių problematika, peržiūrėtas 10 kl.mokinių J. Aleksandravičiaus ir L. Banionio sukurtas filmukas „Draugaukime“. Visi daugiškai vykdėme akciją „Pasižadu...“, kurios metu,  priesaiką nesityčioti mokiniai ir mokytojai užtvirtino savo delno antspaudu. 7-8 kl.mokiniai vyko į „Romuvos“ kino teatrą, į filmo patyčių tematika „Atsiprašau“ peržiūrą, kuris nei vieno nepaliko abejingu. Mažieji draugystės temą atsindėjo piešdami kreidelėmis mokyklos kieme. Vyko diskusijos klasių valandėlių metu su klasių auklėtojomis, mokytojomis.

 2016 m. kovo 17 d.

Tarptautinis matematikos konkursas "Kengūra".2016 m. kovo 17 d.

Kovo 17d. mokykloje vyko respublikinė mokinių ir mokytojų konferencija " Aš taip pat kuriu pasaulį". Konferencijos pradžioje mokiniai pristatė savo namuose atliktus, eksponuojamus parodoje, kūrybinius darbus. Po to išsiskirstė į klases ir vadovaujami pradinių klasių mokytojų "kūrė savo pasaulį". Salėje likę mokytojai, logopedai bei specialieji pedagogai dalinosi patirtimi su kolegomis.

 2016 m. kovo 15 d.

 

Džiugiai nusiteikę sutikome Velykas. Seserys vienuolės Pranciška ir Alma kalbėjo apie Prisikėlimo iškilmes. Pradinukai kartu su seserimis giedojo šlovinimo giesmes.

Dvasingi pokalbiai su Gerojo Ganytojo kunigu Nerijumi paruošė vyresniųjų mokinių širdis Velykoms.

  

2016 m. kovo 15 d.

Šauniai paminėjome pasaulinę vandens dieną. Kovo 15 dieną mokiniai rinkosi aktų salėje. Kiekviena klasė parengė trumpą  skirtingo vandens telkinio, vandens gyvūnijos ar augalijos pristatymą. bendruomenės slaugytoja priminė vaikams vandens svarbą gyvybei. Mes už švarų vandenį!

 2016 m. kovo 04 d.

 

Šįmet Kaziuko mugė buvo kaip itin gausi. Savo pagamintais rankdarbiais, kepiniais prekiavo ikimokyklinis skyrius ir 1 -10 klasių mokiniai. Apsipirkti ir gerai praleisti laiką atvyko aplinkinių lopšelių – darželių „Sadutė“ ir „Želmenėlis“ priešmokyklinių grupių vaikai. Mūsų mokyklos 3a klasės mokiniai svečiams ir mokyklos – DC bendruomenei rodė muzikinį spektaklį. Po vaikų spektaklio buvo galima nusipirkti įvairių skanumynų, rankdarbių, drožinių ir kt. ...

  

2016 m. vasario 25 d.

 

Kiekvienais metais švenčiame mūsų vardatėvio Prezidento Aleksandro Stulginskio gimtadienį. Šiais metais minėjome 131 - ąsias gimimo metines. Mokyklos - DC bendruomenė dalyvavo Šv. Mišiose. 10a klasės mokiniai, kartu su istorijos mokytoja Auguste Vabaliene padėjo gėles ant Prezidento kapo Panemunės kapinėse, o 5a klasės mokiniai, kartu su auklėtoja, lietuvių kalbos mokytoja metodininke, Rita Jurkšienė pagerbė vardatėvio atminimą prie Aleksandro Stulginskio paminklo, kuris yra šalia Istorinės Lietuvos Respublikos Prezidentūros Kaune.

 2016 m. vasario 25 d.

 

Ketvirtadienio rytą mokykla-DC pražydo geltonais žiedais ir vaikų šypsenomis. Ikimokykliniame skyriuje vyko akcija ,,Mano Draugas“. Vaikai dalijosi draugystės apyrankėmis, vaišėmis ir šypsenomis. Akciją organizavo vyr. auklėtoja Nijolė Punzienė.

 

2016 m. vasario 17 d.

 

Minėdami Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras ir menų darželis „Etiudas“- vaikų meninio ugdymo konsultacinis metodinis centras vykdė projektą ,,VAIKAI KEIČIA PASAULĮ‘‘. Baigiamojoje dalyje DAILĖS AKCIJOJE ,,TAPOME DOVANĄ TĖVYNEI 2016” dalyvavo Dainavos seniūnijos lopšelių-darželių „Sadutė“, „Želmenėlis“, „Pasaka“, ,,Girinukas“, menų darželio „Etiudas“ priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai, A.Stulginskio mokyklos-DC ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai, mokiniai.

Patyrėme vienybės, didžiavimosi valstybe jausmą.

  

2016 m. vasario 17 d.

 

Mūsų jaunosios futbolininkės nerealios!!! Atidavė ne tik savo kojas, bet ir širdis. Ladygolo turnyro pradžia ideali. Pirmose varžybose nugalėjome Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinę mokyklą rezultatu 2:1. Antrose varžybose 4:2 nuginklavome amžinus priešininkus-Dainavos pagrindinę mokyklą. Turnyrinėje lentelėje puikuojamės 1 vietoje! Didžiuojamės savo mergaitėmis!

 

 2016 m. vasario 17 d.

 

Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vasario 16-osios Akto signatarų artimiesiems perdavė gėlių puokštes, kurios buvo padėtos ant Lietuvos Valstybės atkūrimo aktą pasirašiusių signatarų kapų.

Mokyklai-DC garbė, kad bendruomenės atstovai galėjo dalyvauti Prezidentūroje gėlių perdavimo ceremonijoje ir padėti jas ant Prezidento Aleksandro Stulginskio kapo. Šią garbingą misiją Prezidento dukra Aldona Stulginskaitė -Juozevičienė patikėjo mokyklai.

Šįmet į Prezidentūrą vyko mokyklos – daugiafunkcio centro direktorius Vytautas Dubauskas, pradinių klasių mokytoja Rūta Cylikienė, ateitininkų kuopos pirmininkė Eimantė Žitkutė, Mokinių seimelio prezidentė Indrė Lazauskaitė.

Vasario 16-oji paminėta ir mokykloje.

 

 2016 m. vasario 14 d.

 

Kiekvienais metais užsienio kalbų mokytojos Valentino diena pamini kitaip. Rusų k. vyr. mokytoja L. Gudienė ir anglų k.vyr. mokytoja R. Glodenienė pristatė mokiniams Valentino dienos ištakas, o svarbiausia, kad dainavo ir deklamavo užsienio kalbomis. Smagi pamoka.

 2016 m. vasario 11 d.

 

Kauno Milikonių pagrindinėje mokykloje vyko Kauno miesto IV klasių mokinių viktorina „Pažink Lietuvą“, skirta vasario 16-ąjai dienai paminėti. Į viktoriną susirinko ketvirtokai iš dvidešimt vienos ugdymo įstaigos. Mūsų mokyklos komanda (Arnas Stulginskis, Rusnė Vaičiulytė, Milena Beresnevičiūtė, Vika Ulinskaitė) puikiai atsakinėjo į pateiktus klausimus ir surinko 35 taškus. (Iš viso buvo galima surinkti 38). Džiaugiamės ir sveikinam mūsų ketvirtokus!

 

 2016 m. vasario 10 d.

 

Smagiai šokome ir dainavome, kol išvijome žiemą. Varyti žiemos atvyko šokėjai iš kitų valstybių. Gervės ir daktarai, čigonės ir vengrai sukinėjosi mokyklos kieme. O amžina Lašininio ir Kanapinio kova įkūrė laužą ant kurio Morė supleškėjo.2016 m. vasario 08 d.

 

Mokinių seimelis ir ateitininkų kuopos aktyvas toliau vykdo akciją ,,Tausok vadovėlį ir dailiai rašyk". Kiekvieną mėnesį vyksta vadovėlių ir sąsiuvinių patikra. Puiku, kad tausojame vadovėlį ir stengiamės dailiai rašyti.

 2016 m. vasario 05 d.

 

Mokykloje-DC mokytojai didelį dėmesį skiria rašto kultūrai. Kiekvieno dalyko pamokoje taisomos rašybos ir kalbos kultūros klaidos. Stengiamasi, kad dailus raštas būtų ne tik pradinukų.Todėl didžiuojamės respublikinio dailyraščio konkurso I vietos laimėtoja 7a klasės mokine Paulina Kriščiūnaite

Lietuvių kalbos vyr. mokytoja Jūratė Maciulevičienė yra pagrindinė dailyraščio konkurso organizatorė. Kaip šįmet seksis, greitai sužinosime. O dabar dailyraštį rašo mokiniai, mokytojai, mokyklos švarintojos, visa bendruomenė. Sėkmės mums.
 2016 m. vasario 05 d.

 

Vasario 5 d. tikybos pamoką trečiokai pradėjo ne klasėje. Keliavome į bažnyčią, nešini duona. Šia dieną minima šventoji Agota. Daugelyje šalių atsirado paprotys Šv. Agotos minėjimo dieną šventinti duoną ir vandenį, bei naudoti šias priemones apsaugai nuo gaisrų. Žmonės gali jos parsinešti namo, valgyti ar tiesiog laikyti. Tradiciškai Šv. Agotos duona laikoma namuose arba gabalėlis duonos vežiojamas savo automobilyje, o keliautojas įsideda į kelioninį krepšį. Bet reikia nepamiršti, kad ši palaiminta duona yra tik priemonė, kuri turėtų paskatinti pasitikėti Dievu. Šv. Agotos, kaip saugotojos nuo gaisrų, vaidmuo gal net ne pats svarbiausias. Agota gali būti drąsos pavyzdys išbandymų akivaizdoje.

Trečiokai dalyvavo Šv. Mišiose, duonos ir vandens palaiminimo apeigose, grįžę aptarė šventinamų dalykų prasmę, o vėliau Šv. Agotos duona kaip bendrystės ženklu dalijosi su mokyklos - DC bendruomene.
 2016 m. vasario 01 d.

 

Kūno kultūros užsiėmimų metu ugdome tiek bendrąsias, tiek dalykines kompetencijas. Pamokose vaikai ugdosi savistabos, savikontrolės, sveikos gyvensenos įgūdžius, stiprina savarankiško mankštinimosi poreikį, patiria judėjimo džiaugsmą bei teigiamas emocijas, stiprina sveikatą. Taip pat didelis dėmesys skiriamas meninės kompetencijos ugdymui. Vaikai šoka, žaidžia vaidybinius žaidimus, kurių metu įsivaizduoja, jaučia, kuria ir grožisi.

 

 2016 m. sausio 29 d.

Mūsų mokyklos - DC ketvirtokų komanda "Ypatingeji stulginskiukai" (Arnas, Ričardas, Vika, Rusnė ir Gabija) kartu su kitų Kauno Gerojo Ganytojo parapijos mokyklų ketvirtokais dalyvavo gražioje tikėjimo šventėje - viktorinos "Irkis į gilumą" II-ajame etape. Mokiniai kūrybingai prisistatė, atidžiai atsakinėjo į klausimus, sprendė kryžiažodį, piešė, ieškojo reikiamų tekstų pagal Šv. Rašto nuorodas, džiugiai giedojo giesmeles ir t.t. Viktorinoje komandai buvo suteikta Draugiškiausios komandos nominacija.

 2016 m. sausio 24 d.

 

Mokinių seimelis ir Aleksandro Stulginskio ateitininkų kuopa paskelbusi akciją ,,Padėkime gulbei“. Mokiniai su mokytoja Vilma Kazlauskiene vyksta maitinti gulbių. Važiuojam kartu. Laukiame tavęs kiekvieną ketvirtadienį 13.00 val. mokyklos I aukšto fojė.

 

  

2016 m. sausio 17 d.

 

 Kauno Gerojo Ganytojo parapijoje įteiktos padėkos Kalėdinės prakartėlės ir papuošimų parodos dalyviams. Koncerte „Šventės aidai“ mūsų mokyklą – DC atstovavo septintokai Gabrielė ir Karolis ir penktokas Matas. Mokinius paruošė muzikos vyr. mokytoja Julija Ginevičienė.

Padėkos už dalyvavimą parodoje buvo skirtos šiems mūsų bendruomenės ugdytiniams:

- 3A klasės mokinei Patricijai Teišerskytei;

- 4A klasės mokiniui Ričardui Giedraičiui;

- „Ežiukų“ grupės ugdytiniui Majui Mazecui;

Mokytojoms: Loretai Milaikienei, Rūtai Cylikienei, Audrai Jakušovienei ir auklėtojai Ingridai Norbutienei.

Ačiū už naujus pasaulio atradimus per kūrybą.

 

  

2016 m. sausio 20 d.

 

Sausio 20 dieną Kauno Dainavos pagrindinėje mokykloje vyko Kauno miesto mokyklų žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ I-asis etapas. Mokiniai varžėsi devyniose rungtyse: kamuolio ridenimo, lindimo pro lankus, greičio ir k.t. Po įtemptos kovos mūsų mokyklos pradinukai laimėjo antrąją vietą.2016 m. sausio 19 d.

Kūno kultūros veiklos gamtoje

 

Žiema žiema. Ant kalnų vilioja didelius ir mažus. Kūno kultūros mokytojas Matas Brazionis, ikimokyklinio ugdymo pedagogės Aistė Bendaravičiūtė ir Neringa Dėdelienė smagiai veda Kūno kultūros veiklas mokyklos DC stadione, Dainavos parke.
 2016 m. sausio 13 d.

 

Džiaugiamės sportiniu bendradarbiavimu su kaimyninė Dainavos pagrindine mokykla. Dažnai kartu sportuojame.Krepšinio turnyras įnešė gūsį teigiamų emocijų. Nors stipresni buvo Dainavos pagrindinės mokyklos sportininkai, bet mūsų vaikinų kovingumas ir motyvacija įkvepia ateities laimėjimams.

 

  

2016 m. sausio 13 d.

Pamoka Laisvei

Sausis - pūgų mėnuo. Sausis – Laisvės ir Pergalės mėnuo. Mokyklos – daugiafunkcio centro bendruomenė mini Sausio 13-ąją. 8.00 val. dalyvavome kasmetinėje akcijoje ,,Atmintis gyva, nes liudija“, uždegėme žvakutes žuvusiesiems. Kartu su kitais Lietuvos moksleiviais žiūrėjome filmą ,,Pamoka Laisvei‘‘. Ateitininkai dalyvavo šv. Mišiose Įgulos bažnyčioje, pagerbė žuvusiuosius Karo muziejaus sodelyje.

Malonu, kad papasakoti apie 1991 m. Sausio 13-ąją atvyko Seimo narys Paulius Saudargas ir politologas Linas Kojala. Kartu džiaugiamės Laisve ir kartu dainuojame Laisvei.
 2016 m. sausio 12 d.

 

Projektas ,,Po pasakos sparnu“

 

Baigėsi projektas ,,Po pasakos sparnu“ . Projektą rengė 4a klasės mokytoja metodininkė Rūta Cylikienė. Baigiamojoje dalyje dalyvavo menų darželio ,,Etiudas“ ir lopšelio-darželio ,,Sadutė‘‘ vaikai. Dramos studija, vadovaujama mokytojos Aldonos Vėlyvienės parodė spektaklį ,,12 mėnesių‘‘.2016 m. sausio 12 d.

 

,,Paukščių kavinė“
Žiema visada atneša šaltų staigmenų, o noras padėti kitiems sumažina puikybę. Šiandieną pagelbstime paukšteliams. Mokyklos-daugiafunkcio centro kieme atidarėme ,,Paukščių kavinę“. Prašome užsukti ir paberti trupinių.
 2015 m. gruodžio 17 d.

 

Visą advento laikotarpį Aleksandro Stulginskio mokyklos – daugiafunkcio centro bendruomenė gyvena krikščioniška dvasia. Gruodžio mėnesį vykdome kasmetinį projektą „Dangaus ir žemės šventės belaukiant“ . Adventą pradėjo pradinukai. Rytmetį eidami su žibintais aplink mokyklą skelbė susikaupimo pradžią. Visos klasės pasipuošė advento vainikais. Pirmąją advento žvakę klasėse, linkėdami ramybės ir susikaupimo, uždegė apsilankę svečiai - pirmokai „angelėliai“.

Mokykla dalyvauja interjero puošimo projekte „Sveika gyva, Kalėdų viešnia!", kurį organizuoja Kauno miesto Švietimo ir ugdymo skyrius ir moksleivių aplinkotyros centras. 

2015 m. gruodžio 17 d. Aleksandro Stulginskio mokyklos - daugiafunkcio centro bendruomenė dalyvavo Advento rekolekcijose. Bažnyčioje buvo aukojamos šv. Mišios, kurioms vadovavo parapijos klebonas kun. Kęstutis Grabauskas. Mišiose giedojo  mokyklos mokytojų ir mokinių ansamblis, mokiniai skaitė šv. Rašto skaitinius, visuotinės maldos kreipinius, patarnavo prie altoriaus. Po šv. Mišių parapijos klebonas pasveikino mokyklos bendruomenę artėjančių šv. Kalėdų proga. Mokyklos aktų salėje vyko adventinė vakaronė. Tėveliai ir mokytojai džiaugėsi spektakliu  „Dvylika Mėnesių“. Mokyklos bendruomene dalyvavo Kūčių vakarienėje, buvo laužomas kalėdaitis. 

2015 m. gruodžio 11 d.

 

Mokyklos mokiniai vyko į Vilnių. Kelionės metu aplankė Aušros vartų koplyčią, Vilniaus Arkikatedrą, Petro ir Povilo bažnyčią. Iš Gedimino pilies bokšto gėrėjosi Vilniaus panorama. Mokiniams didelį įspūdį paliko Energetikos ir technikos muziejus. Transporto ekspozicijoje sužinojo, kada ir kur prasidėjo automobilių bei motociklų istorija, pasigrožėjo senoviniais automobiliais. Svarbiausia ekspozicija – pirmosios centrinės Vilniaus elektrinės įrenginiai, kuriuos naudojant buvo gaminama elektra Vilniaus miesto vartotojams. Mokiniai turėjo galimybę ne tik praplėsti energetikos žinias, bet ir patys pabandyti pasukti garo turbiną bei padirbėti elektrinės valdymo pulte. Interaktyviose muziejaus salėse mokiniai galėjo pabandyti sukurti žaibą, išbandyti savo taiklumą ar pakilnoti neklusnų lagaminą.

 2015 m. gruodžio 11 d.

 

Gruodžio 7-11 dienomis mokykloje vyko Antikorupcinė savaitė. Klasių auklėtojai vedė valandėles „Aš galiu sustabdyti korupciją“, veikė piešinių ir plakatų paroda „Korupcijai Ne!“. Mokyklos aktų salėje - renginys „Kiek kainuoja sąžinė?“. Mokykloje organizuotos akcijos „ Spalvomis prieš korupciją“, „Švari ranka – švari sąžinė“. 

2015 m. gruodžio 03 d.

 

Gruodžio 2 dieną mokykloje lankėsi garbus svečias J.E. Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis. Jis susitiko su mokyklos bendruomene, pristatė 2016 metų kalendorių „Eucharistijos stebuklai“, klausėsi ir kartu su visais susirinkusiais giedojo kalėdines giesmes bei palinkėjo rimties ir susikaupimo, meilės savo artimui.

Po susitikimo vyskupas apsilankė ikimokyklinio ugdymo grupėse,  pašventino naujai įrengtas patalpas.
  

2015 m. lapkričio 30 d.

 

Adventą pradėjo pradinukai. Rytmetį eidami su žibintais aplink mokyklą skelbė susikaupimo pradžią.

Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje susirinkusius mokinius pasveikino kunigas Nerijus Pipiras, palinkėjo rimties ir susikaupimo, laukiant Šv. Kalėdų, pašventino uždegtą advento žvakę. Šia žvake svečiai – „angelėliai“, kiekviename mokyklos kabinete uždegė pirmąją adventinio vainiko žvakę.
 2015 m. lapkričio 23 d.

 

Lapkričio 23-oji - Lietuvos kariuomenės diena. Ši diena paminėta mūsų mokykloje. Salėje mokiniai deklamavo eiles, dainavo dainas, skirtas kariams, žiūrėjo demonstruojamas skaidres apie kariuomenės įkūrimo istoriją, jos nueitą kelią,  1919 -1940 metų Kauno karo mokyklą, kūrė plakatą - sveikinimą.2015 m. lapkričio 19 d.

 

Mokinių seimelio nariai vykdė akciją prieš rūkymą.

 

 

2015 m. lapkričio 09 d.

 

Lapkričio 9 d. pradėjome minėti Šiaurės šalių bibliotekų savaitę. Rytmetį pradėjome norvegų pasakos skaitymu. Klausėme visi: nuo darželinuko iki mokytojo. Smagu pradėti pamokas su žvakės šviesa ir pagarba vienų kitiems.

  


 

2015 m. spalio 23 d.

 

Penktadienį, spalio 23 dieną, minėjome Konstitucijos dieną. Mokykloje vyko akcija „Lietuvos Konstitucija – mano garantas“. Pirmųjų pamokų metu mokytojai trumpai papasakojo apie Konstituciją, jos svarbą. Pertraukų metu pirmo aukšto fojė paruoštuose lapuose kiekvienas mokinys galėjo keliais žodžiais parašyti, ką Konstitucija reiškia kiekvienam mūsų bendruomenės nariui.

  

2015 m. spalio 22 d.

 

Spalio 22 d. darželio vaikučiams vyko jau tradicine tapusi "Rudenėlio" šventė. Pagrindinė šventės idėja – pasidžiaugti rudens spalvomis, kurti, fantazuoti, skanauti, ragauti. Renginio personažai Obuolienė, Ežiukas ir Obuoliukas dalino vaikams Dėdės Rudenėlio vaišes, kvietė vaikus i rudeninį madų šou-paradą. Vaikai salėje linksminosi, deklamavo, po renginio lankėmės sulčių spaustuvėse, kur patys spaudėmė sultis iš įvairių vaisių ir daržovių, jas ragavome.

Šiuo renginiu siekėme bendrumo jausmo tarp kitų grupių vaikučių ir auklėtojų, įtraukiant ir tėvelius į ugdymo procesą. Stengėmės išbandyti įvairius būdus, priemones, kaip galima suteikti džiaugsmo sau ir kitiems. Nes dalyvaujant bendruose renginiuose, veiklose kartu su vaikais, sustiprėja saugumo ir pasitikėjimo jausmas.

Dėkojame visoms mūsų darželio šeimynėlėms, aktyviai dalyvavusioms parodėleje, kuriant eksponatus, kuriuos emonstravome sau ir svečiams.

 


 

2015 m. spalio 22 d.

 

Spalio 22 dieną mokykloje vyko miesto 4 klasių kvadrato varžybų I etapas. Sporto salėje rungtyniavo Palemono, „Rūtelės“ ir mūsų mokyklos ketvirtokų komandos.

 2015m. spalio 15d.

 

Spalio 15 dieną mokykloje vyko nuotaikinga akcija ,, Renkame rudens spalvas“. Ikimokyklinės grupės vaikai ir pradinių klasių mokiniai gamtoje ieškojo medžiagų (lapų, akmenukų, kaštonų, šakelių) ir mokyklos kiemelyje sukūrė spalvingą sveikinimą Lietuvai.

Refleksija vyko klasėse. Mokiniai išsiaiškino, kodėl lapai nusidažo įvairiomis spalvomis, kodėl vieni lapai nukrenta anksčiau, kiti vėliau.
  

2015-09-26

 

Kiekvienais metais mokytojos kalbininkės organizuoja veiklas, skirtas Europos kalbų dienai paminėti. Tai įdomios patirtys mokiniams. Akcentuojame gimtosios kalbos svarbą, lietuvių kalbininkų indėlį, pasikartojame žinias apie užsienio kalbas. Pasak mokinių, šiais metais įdomiausia buvo mokyklos kino salėje. 

2015-09-25

Mokyklos bendruomenė mini Prezidento Aleksandro Stulginskio 46-ąsias mirties metines. Rytą pradėjome pamoka ,,Pasikalbėkim, Prezidente!”, prisimindami svarbiausius Prezidento gyvenimo etapus. Po to šventėme Eucharistiją Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje. Mišias aukojo klebonas monsinjoras Kęstutis Grabauskas.

Išvakarėse mokyklos bendruomenę aplankė Prezidento anūkas Jonas Juozevičius, gyvenantis JAV. Ponas Jonas džiaugėsi, kad mokyklos bendruomenė saugo Prezidento A. Stulginskio atminimą. Ypač dėkojo ateitininkams ir sveikinimus siuntė nuo Prezidento dukros Aldonos Stulginskaitės, kuri yra ateitininkė sendraugė.

Mums garbė, kad mokykla turi Prezidento Aleksandro Stulginskio vardą. 

2015-09-09

 

Mokslo metus pradėjome pilietiškumo pamoka ,,Karlagas 2015“. Pamoką vedė ekspedicijos dalyviai į lietuvių tremties vietas Kazachstano stepėse.

LR seimo narys Paulius Saudargas, RESC analitikas Linas Kojala, RESC vadovas Laurynas Kasčiūnas ir jų komanda jau ne pirmus metus veda pilietiškumo pamokas.

 2015-09-02

 

Kažkas pabeldė į duris,
Kažkas miegot neleidžia…
Atmerkęs nuostaboj akis
Matai Rugsėjo veidą.

 

  Rugsėjo skambutis vėl pakvietė į klasės. Džiaugiamės, kad mūsų šventėje dalyvavo Gerojo Ganytojo klebonas monsinjoras Kęstutis Grabauskas, Lietuvos Respublikos seimo narys Kazimieras Kuzminskas, miesto tarybos narė Loreta Kudarienė, ekonominės policijos atstovas Arūnas Mockus. Džiaugiamės vėl susitikę.

 Pradinis puslapis