Kauno Aleksandro Stulginskio pagrindinė mokykla

               

Adresas - Partizanų 152;

Tel./faksas 8-37-312088;

El.paštas - stulginskiovm@stulginskis.kaunas.lm.lt

   

         

                                 

              

      2015 m. spalio 25 diena

              

                                   

       

        

 

 

              

            

           Pradinis puslapis  Dokumentai  Nuorodos

                                                                        

 

 

 

 

 

                                                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bendros žinios apie mokyklą  

Istorija

Atributika

Strategija

 Struktūra ir kontaktai 

Valdymo schema

Administracija

Mokytojai

Savivalda

Kontaktai

Teisės aktai   

Nuorodos į teisės aktus(tėvams)

Mokiniams

Veikla   

Dokumentai

Ugdymas

Būreliai

Auditas

Projektai

Informacijos centras

Informacija (apie  darbo laiką)

Atlyginimas

Paslaugos   

Paslaugos

Mokinių priėmimas

Tradicijos  

Renginiai

Veikla

Bendradarbiaujame

Pasiekimai

Klausimai

Klauskite

 

 

  

2015-09-26

 

Kiekvienais metais mokytojos kalbininkės organizuoja veiklas, skirtas Europos kalbų dienai paminėti. Tai įdomios patirtys mokiniams. Akcentuojame gimtosios kalbos svarbą, lietuvių kalbininkų indėlį, pasikartojame žinias apie užsienio kalbas. Pasak mokinių, šiais metais įdomiausia buvo mokyklos kino salėje.2015-09-25

Mokyklos bendruomenė mini Prezidento Aleksandro Stulginskio 46-ąsias mirties metines. Rytą pradėjome pamoka ,,Pasikalbėkim, Prezidente!”, prisimindami svarbiausius Prezidento gyvenimo etapus. Po to šventėme Eucharistiją Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje. Mišias aukojo klebonas monsinjoras Kęstutis Grabauskas.

Išvakarėse mokyklos bendruomenę aplankė Prezidento anūkas Jonas Juozevičius, gyvenantis JAV. Ponas Jonas džiaugėsi, kad mokyklos bendruomenė saugo Prezidento A. Stulginskio atminimą. Ypač dėkojo ateitininkams ir sveikinimus siuntė nuo Prezidento dukros Aldonos Stulginskaitės, kuri yra ateitininkė sendraugė.

Mums garbė, kad mokykla turi Prezidento Aleksandro Stulginskio vardą.2015-09-25

 

20 tūkstančių vaikų Lietuvoje patiria smurtą, skurdą ir nepriežiūrą. Mes prisidedame prie organizacijos ,,Gelbėkit vaikus“ organizuojamo bėgimo ir renkame aukas. Bėgome visi: darželinukai, mokiniai, mokytojai, mokyklos vadovybė.

PRISIDĖK IR TU! Bėk Solidarumo bėgime, gauk Solidarumo diplomą ir paremk vaikus pinigine auka.

 2015-09-20

 

Džiaugiamės mokyklos bėgikais. Kauno miesto lengvosios atletikos rudens kroso varžybos nuteikė optimistiškai. Dalyvavo 9 bėgikai. Šaunuoliai Maksimas, Solveiga, Meilutė, Leonardas, Viltė, Evelina, Ligitas, Darijus, Laurita. Svarbiausia, kad bėgikai išradingai palaikė vieni kitus. Mokiniai iš kitų išsiskyrė kovingumu, stipriu charakteriu ir degančiomis akimis. Džiugu, kad tai pastebėjo kitų mokyklų mokytojai ir lengvosios atletikos treneriai.

Mokiniai ne tik varžėsi, bet kūno kultūros mokytojas Mantas Brazionis supažindino su sveika mityba, mankštos elementais. Kartu vaišinosi sveikuolių batonėliais. 

2015-05-25

 

Sveikiname 6a klasės mokines Luknę Buzaitę, Gabrielę Bobinaitę, Eimantę Žitkutę ir tikybos mokytoją Audrą Jakušovienę.
Respublikiniame konkurse ,,Pažink Šventąjį Raštą. Gyvieji paveikslai" laimėjusias 3 vietą. Finalinis renginys vyko Vilniuje, valstybiniame jaunimo teatre. Adovanojimų ceremoniją vedė, savo gyvenimo ir tikėjimo liudijimu pasidalijo laidų ir renginių vedėjas Rimas Šapauskas.

Po oficialiosios dalies finalistai buvo pakviesti žiūrėti nuotaikingą spektaklį ,,Juzė Dykaduonis".

Grįžtant į namus aplankėmė Guronių Rožinio slėpinių kelią, kuris įkurtas siekiant įamžinti Kardinolo Vincento Sladkevičiaus atminimą.
 


 

2015-05-13

 

 Matematikos vyr. mokytoja Vilma Kazlauskienė kiekvieną pavasarį veda ,, Įdomiosios matematikos“ pamokas ketvirtokams. Mokiniai ruošiasi mokytis 5 klasėje. Mokytojai vesti pamoką padeda šeštokai, skinantys laurus miesto konkursuose.

 

 


 

 Projektinės veiklos skatina mokinius patiems ieškoti informacijos, priimti sprendimus ir daryti išvadas. Matematikos mokytojos Vilma Kazlauskienė ir Virginija Arlauskienė padėjo 6a klasės mokinei Kamilei Lukoševičiūtei ir 8a klasės mokinei Viktorijai Ardišauskaitei rengti projektą ,,Dainavos parko infrastruktūra“. Šį projektinį darbą mokinės pristatė V. Kuprevičiaus mokykloje vykusioje konferencijoje

 


 


2015-05-08

 

Šaunuoliai šeštokai! Jų gyvenime matematika ,,juokauja ir rimtai žiūri“. Pastebėti šeštokams matematikos linksmumą padeda mokytoja Vilma Kazlauskienė.

 


2015-05-07

 

Gegužės 7d. po ilgo darbo mūsų komandoms pasisekė. Berniukams pavyko iškovoti antrą vietą, iki taurės trūko tik 20 sekundžių. Merginų komanda buvo trečia. Džiaugiamės laimėjimais ir ruošiamės turizmo sąskrydžiui.

 


2015-05-04

 

1a klasės mokinys Mažvydas Glodenis kartu su savo broliu 5a klasės mokiniu Augustu Glodeniu ir klasės auklėtoja Dalia Grigaliūniene dalyvavo Kauno miesto pradinių klasių mokinių, jų šeimos narių, mokytojų eilėraščių popietėje " Šimtą metų aš gyvensiu vaikų širdelėse".

 

 


 

2015-04-20

 Džiaugiamės ir sveikiname 4a klasės mokinį Matą Raugevičių ir jo mokytoją metodininkę Leonorą Palačionienę. Matas laimėjo II vietą Kaune matematikos olimpiadoje ,,Skaičiukas 2015“ ir pelnė respublikinės istorijos kengūros auksinę nominaciją.

 


 

2015-04-16

 

Pavasariui įpusėjus mokyklos bendruomenė ima kalbėti apie gamtą. Ta proga balandžio 16 dieną du gamtos entuziastai – 3 klasės mokiniai Lukas Tichomolovas ir Rusnė Vaičiulytė – dalyvavo Kauno moksleivių aplinkotyros centro organizuotoje Kauno miesto jaunųjų gamtos tyrėjų konferencijoje. Vaikai skaitė pranešimą „Višta – naminis paukštis“.

 

 


 

2015-04-15

 

Ar girdėjai, lakštingalos gieda! Nuo jų giesmės širdys pražysta ir pasklinda poezijos ŽODIS. Mokyklos jaunieji kūrėjai ir poezijos skaitovai skina laurus konkursuose. Sveikiname antrokę Ievą, šeštokę Eimantę, septintoką Justą, dešimtoką Osvaldą. Gražus žmogus, kai kuria.

 

 


 

2015-03-13

 

Pradinių klasių mokiniai Lukas Tichomolovas ir Deimantas Butkus tapo akcijos - konkurso "Pasirūpinkime paukšteliais žiemą" laureatais. Akciją organizavo Kauno m. Švietimo ir ugdymo skyrius, iniciatyvinė grupė „Vaikas – mokykla – šeima“ bei Kauno Jono Pauliaus II-ojo gimnazija.Pradinukai kartu su savo šeimos nariais gamino lesyklėles ir maitino paukštelius. Įdomiausias akimirkas fiksavo fotoaparatu, kūrė stendinius pranešimus ir pateikė parodai.

 


 

2015-02-15

 

Vasario 15 dieną mokyklos atstovai vyko į Prezidentūrą. LR Prezidentė bei Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkė įteikė gėlių puokštes. Jas mokyklos atstovai padėjo ant Prezidento Aleksandro Stulginskio kapo Panemunės kapinėse.

 


 

2015-02-08

 

Baigėsi Kauno miesto ateitininkų skaitovų konkursas ,,O, mūs šventas lietuviškas žodi...“, skirtas Vasario 16-ajai. Puikiai pasirodė Aleksandro Stulginskio ateitininkų kuopos nariai. Antrokė Ieva Baltrušaitytė, šeštokė Luknė Buzaitė tapo laureatėmis. Eimantė Žitkutė apdovanota padėka. Sveikiname!

 


 

2015-02-08

 

Septintos klasės mokinė Indrė Lazauskaitė 2015 metų vasario 8 dieną vykusiame Meninės gimnastikos jaunių Lietuvos čempionate užėmė penktą vietą.

Su šokdyne, lanku, kamuoliu ir kuokelėmis savo pasirodymą atlikusi jaunoji sportininkė sportuoja nuo šešių metų. Mergaitė geriausių rezultatų siekia ne tik sporto salėje, bet ir per pamokas. O garbingai vietai šiame čempionate iškovoti pakako dviejų savaičių pasiruošimo. Žinoma, prieš tai įrodžius, kad yra geriausia Kaune per Kauno meninės gimnastikos atrankines varžybas.

Sveikiname Indrę ir linkime tolesnių pergalių.

 


2015-02-02

 

Kaip ir kiekvienais metais vyresniųjų klasių moksleiviai dalyvauja socioedukaciniame mokomųjų rinkimų projekte, kurį organizuoja KTU viešosios politikos ir administravimo instituto dėstytojai ir studentai. Šiais metais mokiniai dalyvauja projekte ,,Mokiniai renka merą“. Dalyvavimas projekte suprantama ir patrauklia forma atskleidžia rinkimų esmę ir padeda geriau suprasti rinkimų procesą. Ši pilietiškumo pamoka ugdo jauno žmogaus įsitraukimą į šalies politinį gyvenimą

 


 

2015-01-06

ATEITININKŲ DARBAI NEPAMIRŠTI

 

Kauno miesto ateitininkai sendraugiai, susibūrę po korporacijos ,,Šviesa“ vėliava, ugdo jaunuosius ateitininkus. Pagrindinis mokytojų tikslas - išugdyti dorą, pilietišką, katalikišką asmenybę. Ateitininkai netiki, kad gyvenimas nuobodus, jų darbai įdomūs ir prasmingi.

Trijų Karalių šventė šįmet ypatinga Kauno ateitininkams. Miesto meras Andrius Kupčinskas apdovanojo medaliu už pilietiškumą ir visuomeniškumą Aleksandro Stulginskio kuopos ateitininkę Medą Stašaitytę.

 

Nuotraukoje apdovanotieji ateitininkai su Kauno miesto tarybos , Tėvynės sąjungos - krikščionių demokratų partijos nariu p. Algimantu Kurlavičiumi.


 

PREZIDENTUI ALEKSANDRUI STULGINSKIUI - 130

 

Prieš 130 metų 1885 m. vasario 26 dieną gimė Lietuvos Respublikos Prezidentas Aleksandras Stulginskis. Minėdami Prezidento gimtadienį Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos – daugiafunkcio centro mokiniai išleido trečią kūrybinių darbų knygelę ,,Gyvas mūsų atminty“. Dvi pirmąsias jau dovanojome LR Prezidentei, A. Stulginskio dukrai Aldonai Juozevičienei, Signatarų namams, Istorinei Prezidentūrai Kaune.

Mokyklos bendruomenės iniciatyva 2010 m. buvo atidengta lenta ant namo, kuriame po tremties gyveno Prezidentas ( Kaunas, Taikos pr. 45). Lentą pašventino Gerojo Ganytojo parapijos klebonas kun. teol. lic. Jonas Stankevičius. Mokyklos ateitininkų iniciatyva buvo pastatytos rodyklės Kauno Panemunės kapinėse į Prezidento ir jo žmonos Onos Stulginskienės kapavietę.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė akcentavo: ,, mokyklos bendruomenės idėja atminimo lenta pagerbti LR Prezidentą Aleksandrą Stulginskį yra geriausia pilietiškumo apraiška, vertesnė už vien teorines pilietiškumo pamokas“.

 

 


2013-2014 m.m ketvirtos klasės standartizuotų testų rezultatai

2013-2014 m.m aštuntos klasės standartizuotų testų rezultatai


 

 

 


KAUNO ALEKSANDRO STULGINSKIO MOKYKLA –

DAUGIAFUNKCIS CENTRAS

 

NUO LOPŠELIO IKI SĄMONINGO

16-MEČIO PASIRINKIMO!

 

Įsivaizduokite, Tėveliai, Jūsų vaikai mokomi nuo 1 metų iki 16 metų toje pačioje įstaigoje.

Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla – daugiafunkcis centras (Partizanų g. 152) priima vaikus į lopšelio, darželio grupes ir 1-10 klases.

 


Džiaugiamės ir didžiuojamės


2013 m. pavasarį vykdyto audito metu Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla - daugiafunkcis centras dokumentais patvirtino, kad laikosi Olweus (patyčių prevencijos) programos standarto reikalavimų, ir yra pripažįstamas  OLWEUS MOKYKLA,

Mokykla priklauso sveikatą stiprinančių mokyklų tinklui ir įgyvendina 2013-2018 metų sveikatingumo programą „Sveikatingumo taku

 

  

 


 

2010 metų vasario 26 dieną mokyklos iniciatyva ir lėšomis ant namo, kuriame gyveno Prezidentas Aleksandras Stulginskis, atidengta atminimo lenta (Kaunas, Taikos pr. 45).

Prezidentė  Dalia Grybauskaitė 2010 vasario 26 dieną kreipimesi į mūsų mokyklos bendruomenę pabrėžė: „Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos bendruomenės idėja atminimo lenta pagerbti Lietuvos Prezidentą Aleksandrą Stulginskį yra geriausia pilietiškumo apraiška”.

 

 


Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos  bendruomenė dalyvavo Nacionaliniame bendruomenių konkurse „Tikime Laisve". Džiaugiamės, kad mes, vienintelė Lietuvos mokyklų bendruomenė, patekusi tarp 18 geriausiųjų Lietuvos bendruomenių. Esame  apdovanoti medaliu „Tikime laisve" bei Lietuvos Ministro Pirmininko padėka nominacijoje „Už tautinės savimonės puoselėjimą".

Konkurse dalyvavo daugiau nei 90 bendruomenių. Ne veltui dirbame ir kartu kuriame Lietuvos ateitį.

 

 


 

 


 

 Mokykloje sukurta ,,Gabių ir kūrybingų vaikų ugdymo sistema“. Vaikai vykdo tiriamąją - praktinę veiklą, pristato mokyklos bendruo-menei ir dalyvauja respublikinėse konferencijose. Darbus vertina aukštųjų mokyklų dėstytojai.

 2013 m. spalio mėnesį  jaunieji tyrėjai dalyvavo respublikinėje konferencijoje ,,Mokslo ir praktikos sintezė“. Mokyklos 5 – 6 klasių mokiniai dirbo vienoje sekcijoje su respublikos gimnazijų mokiniais ir Klaipėdos universiteto studentais. Pristatyti darbai sulaukė pagyrimų.

 

 

6 – 10 klasių mokiniai dalyvauja Lietuvos aviacijos muziejaus programoje ,,Skrydis per Lietuvos istoriją“. Programa finansuojama iš Europos Sąjungos lėšų.

Mokiniai susipažįsta su Lietuvos aviacijos istorija, priešgaisrine sauga.

 Vyksta praktiniai mokymai, po kurių gauna Lietuvos aviacijos muziejaus Jaunojo aviatoriaus ir Jaunojo ugniagesio pažymėjimus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Mokyklai suteikta garbė padėti Lietuvos Respublikos Prezidentės gėles ant Vasario 16-osios akto signataro, mokyklos vardatėvio, Prezidento Aleksandro Stulginskio kapo. Kiekvienais metais mokytojų ir mokinių grupė Vasario 16-ąją vyksta į LR Prezidentūrą. Vaikams tai ypatinga tautinio ir pilietinio ugdymo pamoka.

 

 

 


 

 

2013 kovo 1 dieną trijų Aleksandro Stulginskio vardą turinčių Lietuvos mokyklų ir Aleksandro Stulginskio universiteto vadovai pasirašė bendradarbiavimo sutartį Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Kaune.

 

 

 

 


              

2012 m. balandžio 21 d.  pasirašyta bendradarbiavimo sutartis Kauno arkivyskupijos  kurijos ir Kauno Aleksandro Stulginskio  mokyklos.

 Sutartį pasirašė Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius ir mokyklos direktorius Vytautas Dubauskas. Mokykla oficialiai tapo Kauno arkivyskupijos partnere.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Nuo 1999 metų mokykloje veikia Ateitininkų organizacija. Tai viena seniausių  Ateitininkų organizacijų Kaune.

  Ateitininkų iniciatyva ir Kultūros paveldo lėšomis 2013 m. buvo įrengtos nuorodos į Prezidento Aleksandro Stulginskio kapavietę Kauno Panemunės kapinėse.

 

 

 

 Pradinis puslapis    Renginiai