Kauno Aleksandro Stulginskio pagrindinė mokykla

               

Adresas - Partizanų 152;

Tel./faksas 8-37-312088;

El.paštas - rastine@stulginskio-mokykla.lt

   

         

                                 

              

      2017 gruodžio 02 diena

              

                                   

       

        

 

 

              

            

           Pradinis puslapis  Dokumentai  Nuorodos

                                                                        

 

 

 

 

 

                                                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bendros žinios apie mokyklą  

Istorija

Atributika

Strategija

 Struktūra ir kontaktai 

Valdymo schema

Administracija

Mokytojai

Savivalda

Komisijos

Kontaktai

Teisės aktai   

Nuorodos į teisės aktus(tėvams)

Mokiniams

Veikla   

Dokumentai

Ugdymas

Būreliai

Tyrimai ir ataskaitos

Projektai

Informacijos centras

Informacija (apie  darbo laiką)

Paslaugos   

Paslaugos

Mokinių priėmimas

Tradicijos  

Renginiai

Veikla

Bendradarbiaujame

Pasiekimai

Klausimai

Klauskite

 

 

 


 

2017 m. lapkričio  22 d.

 

Mokykloje-daugiafunkciame centre - pradinių klasių mokiniams muziejų savaitė. Mokiniai lankosi Lietuvių tautinės muzikos istorijos muziejuje.2017 m. lapkričio  07 d.

 

3a klasės mokiniai vyko į baldų fabriką THECA FURNITURE. Vaikai susipažino su su įvairiomis profesijomis, kurios reikalingos gaminant baldus. Susidomėję stebėjo kaip iš atskirų detalių gimsta baldai. Sužinojo kokios medžiagos bei įrengimai naudojami.

Dėkojame Paulinos mamytei už puikią edukacinę pamoką. 

 

2017 m. spalio  12 d.

 

Antrokai ir trečiokai vyko į ekskursiją po Panemunės pilis. Vaikai aplankė Raudondvario dvarą, kopė į Seredžiaus ir Gedimino kapo piliakalnius, gėrėjosi kraštovaizdžiu, įkopę į Raudonės pilies bokštą.

"Medaus slėnyje" vyko edukacinė pamoka. Mokiniai daug naujo ir įdomaus sužinojo apie bitininkystę, bičių gyvenimą, degustavo įvairių rūšių medų, važinėjosi arklio traukiamu vežimaičiu bei šaudė  į taikinį iš lanko.

 2017 m. spalio  02 d.

 

Jungtinė pradinė klasė su mokytoja Dalia ir mokytojos padėjėja Gabija dalyvavo Zoologijos sodo organizuojamoje akcijoje ,,Gilė“. Tikime, kad sodo gyventojai žiemą bus sotūs.

 

  

2017 m. rugsėjo  28 d.

 

Po įdomiosios 8-tokų kūno kultūros pamokos sporto klube, vyresniųjų tarpe netilo kalbos apie jėgos ugdymą, kūno riebalų mažinimą, kūno masės auginimą ir raumenų darbą. Rugsėjo 28 dieną ir vyriausieji mokyklos - daugiafunkcio centro mokiniai atliko treniruotę sporto klubo salėje. Tikimės, kad mokiniai puikiai panaudos suteiktas žinias ir įgytus įgūdžius kūno kultūros pamokose.2017 m. rugsėjo  28 d.

 

Šokis yra paslėpta sielos kalba - tuo įsitikino 5 ir 7 klasių moksleiviai šiltą ir saulėtą rugsėjo 26-osios dienos popietę. Šįsyk įdomioji kūno kultūros pamoka vyko šokių studijoje "RED", kurioje mokiniai susipažino su čia dirbančiais treneriais ir išbandė save šokių aikštelėje. Džiaugiames vaikų šypsenomis, teigiamomis emocijomis ir noru kalbėti šokio kalba.2017 m. rugsėjo  20 d.

 

Rugsėjojo 19-ąją 7 ir 8 klasių moksleiviai dalyvavo įdomioje kūno kultūros pamokoje "Partizanų" sporto klube. Mokiniai su mokytojais diskutavo apie savo raumenų grupes, mokėsi raumenų pavadinimus ir atliko fizinius jėgos pratimus, naudodami treniruoklius ir svarmenis. Mokiniai džiaugėsi daug sužinoję apie jėgos lavinimą ir kūno grožį.

 2017 m. balandžio 03 d.

 

Balandžio 3 d. Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje, minint Tarptautinę vaikiškos knygos dieną, svečiavosi poetė Zenė Sadauskaitė. Su poete susitiko mūsų mokyklos antrokai.

Viešnia, skaitydama eilėraščius, mokė gerumo, pakantumo, draugiškumo, pagarbos vienas kitam ir mokytojams. Mokiniams ypač patiko poetės pasakojimas apie eilėraščio gimimą bei jos pasiektų net šešių literatūrinių ir leidybinių rekordų pristatymas. Juk Zenės Sadauskaitės knygą „Tūkstančio šviesoforų šalyje“ iliustravo net 181 iliustratorius. Poetė yra parašiusi ilgiausią Lietuvoje rankraštį (114m.). Eilėraščių knyga vaikams „Posmai vaikystės“ yra storiausia rankraštinė knyga (103 cm) Lietuvoje

 2017 m. kovo 28d.

 

Kovo 28 d. 8 - 10 klasių mokiniai su mokyklos - DC psichologe Indre Preisaite vyko į Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centrą dalyvauti atvirų durų renginiuose.

Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su profesijomis, kurias galima įgyti šioje mokykloje. 

 

2017 m. kovo 24 d.

Kovo 23d. "Pelėdžiukų" ir "Zylučių" grupės vaikai drauge su auklėtojomis buvo išvykę į darželį - "Vaivorykštė", kuriame vyko saviraiškos festivalis. Vaikai keliavo į baimių karalystę, iš molio lipdė stebuklingus daiktus, kurie padėtų įveikti baimes. Vaikams teko keltis per upę, sekti paskui gyvatėlę, muzikos instrumentų pagalba išvyti baimę. Įvykdžius visas užduotėles, vaikai ėjo per stebuklingas duris, tapo labai drąsus ir buvo apdovanoti drąsos medaliais. 

 

2016 m. spalio  15 d.

 

Spalio mėnesį Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro priešmokyklinukai ir 1-10 klasių mokiniai dalyvavo Vytauto Didžiojo karo muziejaus organizuojamose edukacinėse programose. Pinigai edukacijai skirti iš mokinio krepšelio lėšų.

 2016 m. kovo 29 d.

Ruošiamės ateičiai šiandien. Malonu , kai pamokos vyksta kitoje erdvėje. Esame Kauno dailės mokykloje profesinio orientavimo ir konsultavimo renginyje "Atrask save". Gaminame žiedą. Tapome ant šilko. 

2015 m. gruodžio 11 d.

 

Mokyklos mokiniai vyko į Vilnių. Kelionės metu aplankė Aušros vartų koplyčią, Vilniaus Arkikatedrą, Petro ir Povilo bažnyčią. Iš Gedimino pilies bokšto gėrėjosi Vilniaus panorama. Mokiniams didelį įspūdį paliko Energetikos ir technikos muziejus. Transporto ekspozicijoje sužinojo, kada ir kur prasidėjo automobilių bei motociklų istorija, pasigrožėjo senoviniais automobiliais. Svarbiausia ekspozicija – pirmosios centrinės Vilniaus elektrinės įrenginiai, kuriuos naudojant buvo gaminama elektra Vilniaus miesto vartotojams. Mokiniai turėjo galimybę ne tik praplėsti energetikos žinias, bet ir patys pabandyti pasukti garo turbiną bei padirbėti elektrinės valdymo pulte. Interaktyviose muziejaus salėse mokiniai galėjo pabandyti sukurti žaibą, išbandyti savo taiklumą ar pakilnoti neklusnų lagaminą.

  

2015 m. spalio 23 d.

 

4a klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje Kauno apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje. Mokiniai susipažino su gaisrinės istorija, sužinojo, kaip elgtis gaisro atveju, kaip išvengti nelaimės.2015 m. rugsėjo 30 d.

 

4a klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje M. ir K. Petrauskų muzikos muziejuje 

2015 m. rugsėjo 24 d.

 

6a klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje „ Svečiuose pas muzikos instrumentus“ M. ir K. Petrauskų muzikos muziejuje2015-05-07

 

3a ir 2a klasių mokinių ekskursija į Mosėdį.

 2015-05-07

 

 Stasio Raštikio puskarininkių mokykla organizuoja Vienybės su visuomene dienas. Esame aktyvūs dalyviai, pasiruošę ginti Tėvynę.

 

  

2015 m. balandžio 30 d.

 

4a ir 5a klasių mokinių ekskursija į Marijampolę.

 2015 m. sausio 30 d.

 

Išvyka į Kryžių kalną.

 

  

2014 m. gruodžio 05 d.

 

6a, 7a ir 8a klasių mokiniai Lėlių teatre.

 2014 m. lapkričio 21 d.

 

Pradinių klasių mokiniai Juozo Vitkaus inžinerijos batalione

  

2014 m. spalio 29 d.

 

8a klasės mokiniai Petrašiūnų kapinėse prie Salomėjos Nėries kapo. 

2014 m. spalio  16 d.

 

6a klasės edukacinė pamoka Maronio lietuvių literatūros muziejuje 

2014 m. spalio  08 d.

 

8a klasės edukacinė pamoka „Susitikimas su K. Donelaičiu“ Maronio lietuvių literatūros muziejuje

 2014 m. rugsėjo  26 d.

2a ir 3a klasių mokiniai ekskursijoje po Kauno marių regioninį parką.2014 m. rugsėjo  25 d.

5a klasės edukacinė pamoka Kauno Tado Ivanauskio zoologijos muziejuje2014 m. rugsėjo  23 d.

9a klasės edukacinė pamoka „Susitikimas su K. Donelaičiu“ Maronio lietuvių literatūros muziejuje

 

 2014 m. rugsėjo  22 d.

 

4a klasės mokinių iš vyka į P. Cvirkos muziejų Klangiuose, Veliuonos dvaro kraštotyros muziejų, Medaus slėnį.

 

 2014 m. balandžio  29 d.

 

Burbiškių dvare, edukacinėje pamokoje "Lino kelias", Pašilių stumbryne, stiklo studijoje„Glasremis“

 

  

2014 m. kovo  13 d.

 

Maironio lietuvių literatūros muziejuje

 

  

2014 m. sausio  16 d.

 

Lietuvos sporto muziejuje

 

  

2013 m. spalio  15 d.

 

Lietuvos aviacijos muziejuje

 

 2013 m. rugsėjo  20 d.

 

Juozo Tumo-Vaižganto memorialinis muziejus

 

  

2013 m. rugsėjo  12 d.

 

Tremties ir rezistencijos ekspozicija Kaune

 

 Pradinis puslapis   Renginiai

 

 Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas