Kauno Aleksandro Stulginskio pagrindinė mokykla

               

Adresas - Partizanų 152;

Tel./faksas 8-37-312088;

El.paštas - stulginskiovm@stulginskis.kaunas.lm.lt

   

         

                                 

              

              

                                   

       

        

 

 

       

          Pradinis puslapis  Džiaugiamės   Nuorodos   

 

                                                                        

 Bendros žinios apie mokyklą  

Istorija

Atributika

Strategija

 Struktūra ir kontaktai 

Valdymo schema

Administracija

Mokytojai

Savivalda

Komisijos

Kontaktai

 

 

 

 

 

Teisės aktai   

Nuorodos į teisės aktus (tėvams)

Mokiniams

Veikla   

Dokumentai

Ugdymas

Būreliai

Tyrimai ir ataskaitos

Projektai

Informacijos centras

Informacija (apie  darbo laiką)

Atlyginimas

Paslaugos   

Paslaugos

Mokinių priėmimas

Tradicijos  

Renginiai

Veikla

Bendradarbiaujame

Pasiekimai

Klausimai

Klauskite

 Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

 

 

 

 

 

                                                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2015-04-20

 Džiaugiamės ir sveikiname 4a klasės mokinį Matą Raugevičių ir jo mokytoją metodininkę Leonorą Palačionienę. Matas laimėjo II vietą Kaune matematikos olimpiadoje ,,Skaičiukas 2015“ ir pelnė respublikinės istorijos kengūros auksinę nominaciją.

 


 

 

 

2015-02-15

 

Vasario 15 dieną mokyklos atstovai vyko į Prezidentūrą. LR Prezidentė bei Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkė įteikė gėlių puokštes. Jas mokyklos atstovai padėjo ant Prezidento Aleksandro Stulginskio kapo Panemunės kapinėse.

 

 

2015-02-08

 

Baigėsi Kauno miesto ateitininkų skaitovų konkursas ,,O, mūs šventas lietuviškas žodi...“, skirtas Vasario 16-ajai. Puikiai pasirodė Aleksandro Stulginskio ateitininkų kuopos nariai. Antrokė Ieva Baltrušaitytė, šeštokė Luknė Buzaitė tapo laureatėmis. Eimantė Žitkutė apdovanota padėka. Sveikiname!

 

2015-02-08

 

Septintos klasės mokinė Indrė Lazauskaitė 2015 metų vasario 8 dieną vykusiame Meninės gimnastikos jaunių Lietuvos čempionate užėmė penktą vietą.

Su šokdyne, lanku, kamuoliu ir kuokelėmis savo pasirodymą atlikusi jaunoji sportininkė sportuoja nuo šešių metų. Mergaitė geriausių rezultatų siekia ne tik sporto salėje, bet ir per pamokas. O garbingai vietai šiame čempionate iškovoti pakako dviejų savaičių pasiruošimo. Žinoma, prieš tai įrodžius, kad yra geriausia Kaune per Kauno meninės gimnastikos atrankines varžybas.

Sveikiname Indrę ir linkime tolesnių pergalių.

 


2015-02-02

 

Kaip ir kiekvienais metais vyresniųjų klasių moksleiviai dalyvauja socioedukaciniame mokomųjų rinkimų projekte, kurį organizuoja KTU viešosios politikos ir administravimo instituto dėstytojai ir studentai. Šiais metais mokiniai dalyvauja projekte ,,Mokiniai renka merą“. Dalyvavimas projekte suprantama ir patrauklia forma atskleidžia rinkimų esmę ir padeda geriau suprasti rinkimų procesą. Ši pilietiškumo pamoka ugdo jauno žmogaus įsitraukimą į šalies politinį gyvenimą

 


 

2015-01-06

ATEITININKŲ DARBAI NEPAMIRŠTI

 

Kauno miesto ateitininkai sendraugiai, susibūrę po korporacijos ,,Šviesa“ vėliava, ugdo jaunuosius ateitininkus. Pagrindinis mokytojų tikslas - išugdyti dorą, pilietišką, katalikišką asmenybę. Ateitininkai netiki, kad gyvenimas nuobodus, jų darbai įdomūs ir prasmingi.

Trijų Karalių šventė šįmet ypatinga Kauno ateitininkams. Miesto meras Andrius Kupčinskas apdovanojo medaliu už pilietiškumą ir visuomeniškumą Aleksandro Stulginskio kuopos ateitininkę Medą Stašaitytę.

 

 

Nuotraukoje apdovanotieji ateitininkai su Kauno miesto tarybos , Tėvynės sąjungos - krikščionių demokratų partijos nariu p. Algimantu Kurlavičiumi.