Kauno Aleksandro Stulginskio pagrindinė mokykla

               

Adresas - Partizanų 152;

Tel./faksas 8-37-312088;

El.paštas - stulginskiovm@stulginskis.kaunas.lm.lt

   

         

                                 

              

              

                                   

       

        

 

 

              

            

           Pradinis puslapis  Dokumentai  Nuorodos

                                                                        

Bendros žinios apie mokyklą  

Istorija

Atributika

Strategija

 Struktūra ir kontaktai 

Valdymo schema

Administracija

Mokytojai

Savivalda

Kontaktai

Teisės aktai   

Nuorodos į teisės aktus(tėvams)

Mokiniams

Veikla   

Dokumentai

Ugdymas

       Pradinis ugdymas

       Pagrindinis ugdymas

       Specialiųjų poreikių

       Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas

Būreliai

Tyrimai ir ataskaitos

Projektai

Informacijos centras

Informacija (apie  darbo laiką)

Atlyginimas

Paslaugos   

Paslaugos

Mokinių priėmimas

Tradicijos  

Renginiai

Veikla

Bendradarbiaujame

Pasiekimai

Klausimai

Klauskite

 

 

 

 

 

                                                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  2014 m. gegužės 14 d.

 

Jau keturioliktus metus Aleksandro Stulginskio mokyklos – daugiafunkcio centro pradinių klasių mokiniai ir menų darželis ,,Etiudas“ vykdo bendrą vaiko kultūros puoselėjimo projektą ,, Vaikai keičia pasaulį“. Į projektą įsijungia lopšelio-darželio ,,Želmenėlis“, lopšelio-darželio ,,Sadutė“ ugdytiniai ir Aleksandro Stulginskio mokyklos – daugiafunkcio centro priešmokyklinė ,,Žiogelio“ grupė. Šįmet mokiniai ir darželinukai tyrinėjo antis, kurios maitinosi Dainavos parke ir tvenkinyje. Tad ir baigiamoji projekto dalis vadinosi ,,Raiboji antelė“. Pradinukai suskaičiavo, kad šiais metais jų buvo apie aštuoniasdešimt.

Projekto veiklos padeda formuoti atsakingą požiūrį į gamtą, sudaromos sąlygos vaiko saviraiškai. Ugdytiniai gali drauge pasidžiaugti kūrybos rezultatais. Menų darželio ,,Etiudas“ direktorė Regina Žukauskienė ir mokyklos – DC direktorius Vytautas Dubauskas teigė, kad projekto veiklos leidžia geriau pasiruošti mokyklai.

Taigi augam su gerumu ir brandinam jį savyje, kad gerumas paukščiu suplasnotų.

 2014 m. sausio 16 d.

 

Sausio 14 dieną mokyklos aktų salėje šurmuliavo Menų darželio

"Etiudas", lopšelių- darželių "Sadutė", "Želmenėlis" bei mūsų ikimokyklinės grupės "Žiogelis" ugdytiniai. Mokyklos teatro studija "Linksmasis traukinukas" vaidino spektaklį "Bobulės vargai", pradinių klasių choras dainavo linksmas dainas. Po spektaklio - žaidėme, šokome, dainavome.

 

 2013 m. lapkričio  15 d.

 

Lapkričio 15 dieną mokykloje vyko pilietinė akcija „Tolerancijos gėlė“. Mokiniai su klasės draugais aptarė žodžio tolerancija prasmę ir reikšmę, analizavo tolerancijos pavyzdžius iš Lietuvos ir mokyklos gyvenimo.

Nupiešę, pagaminę iš įvairių medžiagų gėles, kurios šiais metais yra tolerancijos simbolis mokiniai papuošė jomis mokyklą. Tolerancijos gėlėmis papuoštas takas, vedantis į mokyklą bei Dainavos parko medžiai.


  

2013 m. spalio 22 d.

 

Pradinių klasių mokiniai, mokytojos ir Dainavos seniūnijos ikimokyklinio ugdymo įstaigų bei mūsų, daugiafunkcio centro, ikimokyklinukai vykdė bendrą kasmetinį tautinio ir pilietinio ugdymo projektą „Kai sodai kvepia obuoliais“ Projekto pagrindiniai organizatoriai 4 klasės mokiniai ir jų mokytoja. Vaikai stebėjo meninę programą, jai pasibaigus išskubėjo į klases, kur susitiko su pradinių klasių mokytojomis.

 

 2013 m. gegužės 24 d.

 

Biblioteka kvepėjo medumi ir knygomis, nes čia dūzgė mažiausieji skaitytojai- bitelės. Vyko literatūrinė popietė – Dūzgiadienis Pirmokai, nešini pilnais kibirėliais žinių apie perskaitytas knygutes, dalijosi jomis su ikimokyklinukais. Jie pasakojo, kas labiausia patiko V. Bonzelso knygoje „Bitė Maja“. Mokiniai sakė patarles, minė mįsles apie bites. Pirmokų mokytoja R. Cylikienė kvietė mokinius nesustoti ir toliau taip aktyviai skaityti. Renginio pabaigoje kiekvienas pirmokas nupiešė savo bitę.

Bibliotekos „Bitė Maja“ mažuosius darbštuolius vaišino savo iškeptais meduoliais.


 2013 m. gegužės 02 d.

 

Mamyčių diena

 2013 m. balandžio 27 d.

 

Pavasarinių darbų įkarštis. A. Stulginskio mokykloje – daugiafunkciame centre vyko Menų darželio ,,Etiudas“ ir mokyklos pradinių klasių bendro projekto ,,Vaikai keičia pasaulį“ baigiamoji dalis ,,Lašas vandens“. Kiekvienais metais tyrinėjimui pasirenkama kita sritis. Šįmet pasirinktas vanduo.

Į projektą, kaip ir kasmet, įsijungė darželio-lopšelio ,,Želmenėlis“, lopšelio-darželio ,,Sadutė“, lopšelio darželio ,,Pasaka“ auklėtiniai. Vaikai visus metus tyrinėjo vandenį, nustatė jo fizines ir chemines savybes, aiškinosi, kur gamtoje randama vandens. Baigiamojoje dalyje ne tik pristatė tiriamąsias veiklas, bet ir muzikinės kompozicijos skambėjo žemei.

Mokyklos – DC direktorius Vytautas Dubauskas aiškino vandens naudą žmogui, o Menų darželio ,,Etiudas“ direktorė Regina Žukauskienė džiaugėsi ,kad projektas ,,Vaikai keičia pasaulį “ švenčia 10 – metį.

Esame tikri, kad vaikai, keisdami mus, pakeis ir pasaulį. Smagaus skrydžio, vandens lašeli!

 

  

2013 m. balandžio 12 d.

Balandžio 12 dieną Palaimintojo arkivyskupo Jurgio Matulaičio maldos namuose vykusiame „Giesmių giesmelės“ konkurse dalyvavo Aleksandro Stulginskio  mokyklos -daugiafunkcio  centro ikimokyklinio skyriaus „Žiogelių“  grupės ugdytiniai.  Su sakraline muzika mažuosius supažindino ir konkursui parengė muzikos mokytoja metodininkė Margarita Vaičekonienė.  Konkurse su džiaugsmu ir įsijautimu iš kiekvienos širdeles liejosi gražiai išmoktos giesmės. Ruošimasis ir dalyvavimas tokiuose konkursuose padeda atsiskleisti vaikų kūrybiškumui, ugdo tautinę bei  pilietinę savimonę. 

Mažieji konkurso dalyviai parsivežė ne tik gerų emocijų, neišdildomų įspūdžių, bet ir padėkos raštą už puikų giedojimą.

 2013 m. kovo  06 d.

 

  Kaziuko mugė

 

  

2013 m. vasario 12 d.

 

Užgavėnės

 

 

 2012 m. gruodžio 18 d.

 

    Laukiame Kalėdų

     Ikimokyklinio ugdymo programa     Teisės aktai     Darbo laikas     Mūsų šiokiadieniai