Kauno Aleksandro Stulginskio pagrindinė mokykla

               

Adresas - Partizanų 152;

Tel./faksas 8-37-312088;

El.paštas - stulginskiovm@stulginskis.kaunas.lm.lt

   

         

                                 

              

       2017 m. lakričio 04 diena

              

                                   

       

        

 

 

              

            

           Pradinis puslapis  Dokumentai  Nuorodos

                                                                        

Bendros žinios apie mokyklą  

Istorija

Atributika

Strategija

 Struktūra ir kontaktai 

Valdymo schema

Administracija

Mokytojai

Savivalda

Kontaktai

Teisės aktai   

Nuorodos į teisės aktus(tėvams)

Mokiniams

Veikla   

Dokumentai

Ugdymas

       Pradinis ugdymas

       Pagrindinis ugdymas

       Specialiųjų poreikių

       Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas

Būreliai

Tyrimai ir ataskaitos

Projektai

Informacijos centras

Informacija (apie  darbo laiką)

Atlyginimas

Paslaugos   

Paslaugos

Mokinių priėmimas

Tradicijos  

Renginiai

Veikla

Bendradarbiaujame

Pasiekimai

Klausimai

Klauskite

 

 

 

 

 

 

                                                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

Ikimokyklinės ir priešmokyklinės ugdymo grupės

 

Eil.

Nr.

Modelis

Programa

Grupės pavadinimas

Auklėtojos pavardė, vardas

 

21 auklėtoja

Auklėtojos

padėjėjos

pavardė vardas

Kabineto Nr.

 

 

 

IV

Priešmokyklinė

Gandriukas

Goštautaitė Regina

Šakočuvienė Elena

Bakevičienė Sigita

222

 

 

 

IV

Priešmokyklinė

Boružėlė

Pundzienė Nijolė

Šakočuvienė Elena

Navickienė Danutė

 

211

 

 

V

Ikimokyklinė

Pelėdžiukas

Dėdelienė Neringa

Kazlauskienė Vilma

Žaneta Dijakienė

 

219

 

 

IV

Ikimokyklinė

(darželio)

Kregždutė

Jasilionienė Gema

Raugevičienė Jur

Pijoraitienė

Valė

221

 

 

 

IV

Ikimokyklinė

(darželio)

Zylutė

Bendaravičiūtė

Aistė

Endriuškienė

Inga

 

223

 

 

IV

Ikimokyklinė

(darželio)

Žiogelis

Jakelaitienė Ernesta

Novikė Ernesta

Romanovskytė Vitalija

 

206

 

 

V

Ikimokyklinė

(darželio)

Voriukas

Baktytė Renata

Moročkienė Jūratė

Mazurkevičiūtė

Giedrė

 

210

 

 

IV

Ikimokyklinė

(darželio)

Drugelis

Jankaitytė Ernesta

 

Kerulienė

Virginija

 

 

207

 

 

IV

Ikimokyklinė

(darželio)

Bitutė

Dagilienė  Justina

Sinkevičienė

Danguolė

 

205

 

 

IV

Ikimokyklinė

(darželio)

Skruzdėliukas

Kvietkauskienė Vilida

Raugevičienė Jurita

 

Širokovienė

Nijolė

 

204

 

 

IV

Ikimokyklinė

(logopedinė-

darželio)

Laumžirgiukas

Šulskė Dainora

Martinaitienė Milda

Šakočiuvienė Elena

Logopedė - Rūta Šavirienė

 

Greičaitienė

Jurgita

 

 

203

 

V

Ankstyvasis

ikimokyklinis

ugdymas

(lopšelio)

Stirniukas

Lukošienė Gražina

Norbutienė Ingrida

Židonienė Monika

 

106

 

 

IV

Ankstyvasis

ikimokyklinis

ugdymas

(lopšelio)

Ežiukas

Martinaitienė Milda

Sadauskienė Svetlana

 

107

 

IV

Ankstyvasis

ikimokyklinis

ugdymas

(lopšelio)

Voverytė

Novikė Ernesta

Petrokienė Aušra

Januškevičienė Laura

 

      105

 

IV

Ankstyvasis

ikimokyklinis

ugdymas

(lopšelio)

Kiškutis

Novikė Ernesta

Steponavičienė Ona

Bončkienė Renata

 

104

 

 

   Ikimokyklinio ugdymo programa      Teisės aktai      Renginiai      Mūsų šiokiadieniai