Kauno Aleksandro Stulginskio pagrindinė mokykla

               

Adresas - Partizanų 152;

Tel./faksas 8-37-312088;

El.paštas - stulginskiovm@stulginskis.kaunas.lm.lt

   

         

                                 

              

      2017 m. spalio 16 diena

              

                                   

       

        

 

 

              

            

            Pradinis puslapis  Dokumentai  Nuorodos 

                                                                        

Bendros žinios apie mokyklą  

Istorija

Atributika

Strategija

 Struktūra ir kontaktai 

Valdymo schema

Administracija

Mokytojai

Savivalda

Komisijos

Kontaktai

Teisės aktai   

Nuorodos į teisės aktus(tėvams)

Mokiniams

Veikla   

Dokumentai

Ugdymas

Būreliai

Tyrimai ir ataskaitos

Projektai

Informacijos centras

Informacija (apie  darbo laiką)

Atlyginimas

Paslaugos   

Paslaugos

Mokinių priėmimas

Tradicijos  

Renginiai

Veikla

Bendradarbiaujame

Pasiekimai

Klausimai

Klauskite

 

 

 

 

 

                                                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Mokiniams siūlomos neformaliojo

 vaikų švietimo programos



     Programos pavadinimas

Klasių koncentrai

Neformalaus ugdymo programos vadovo vardas,  pavardė

 

Skirta valandų

Moksleiviams, kurie mokosi pagal pradinio ugdymo programą

1-4 kl.

 

9

Teatro studija

 

1-4 kl.

Vilma Kazlauskienė

1

Socialinių įgūdžių programos vykdymas

1-4 kl.

Dalia Urbšienė

8

Iš viso:

 

1-4 kl.

 

9

 

Moksleiviams, kurie mokosi pagal pagrindinio ugdymo programas

 

11

Tautinių šokių

5-8 kl.

Aldona Vėlyvienė

1

Teatro studija

 

8-10 kl.

Aldona Vėlyvienė

2

Turistų būrelis

 

5-10 kl.

Aldona Vėlyvienė

2

Socialinių įgūdžių programos vykdymas

 

5-7 kl.

Dalia Urbšienė

6

Iš viso:

 

 

 

11

Iš viso  neformalaus ugdymo valandų:

1-10 kl.

 

20  

 



 

     Programos pavadinimas

Klasių (grupių)

koncentras

Neformalaus ugdymo programos vadovo vardas,  pavardė

Skirta valandų

Vaikams, kurie ugdomi pagal ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas

 

15

Sportiniai judrieji žaidimai

3-6 m. amžius

Mantas Brazionis

 

5

Dailės ir darbelių

3-6 m.  amžius

Žymantė Pakaušytė

 

5

Dainavimas ir ritmika

3-6 m  amžius

Julija Džiuljeta Ginevičienė

5

Iš viso:

 

 

 

15

 

Mokiniai, kurie mokosi pagal pradinio ugdymo programą

 

6

Sporto klubai

 

 

 

Drąsūs, stiprūs, vikrūs

1-4

Mantas Brazionis

2

Muzikos studijos

 

 

 

Jaunučių choras

1-4

Julija Džiuljeta Ginevičienė

 

2

Dailės ir darbelių studijos

 

 

 

Kuriu iš gamtinės medžiagos

1-4

Žymantė Pakaušytė

2

Iš viso:

 

1-4 kl.

 

6

 

Mokiniai, kurie mokosi pagal pagrindinio ugdymo programas

 

15

Sporto klubai

 

 

7

Drąsūs, stiprūs, vikrūs

5-6

Mantas Brazionis

2

Kūno dizaino ir sporto studija

5-6

Mantas Brazionis

1

Krepšinis

9-10

Mantas Brazionis

2

Komandiniai sportiniai žaidimai

7-8

Mantas Brazionis

2

Muzikos studijos

 

 

4

Muzikinė drama

4-8

Julija Džiuljeta Ginevičienė

 

2

Ansamblis

9-10

Julija Džiuljeta Ginevičienė

 

2

Dailės ir darbelių studijos

 

 

4

Meniniai dirbiniai

5-8

Aušra Menčinskaitė

2

Peizažas (tapyba, grafika arba meninė fotografija)

 

9-10

Aušra Menčinskaitė

2

Iš viso:

1-10 kl.

 

15

 

 

 

 

 Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas


Pradinis puslapis   Renginiai