Kauno Aleksandro Stulginskio pagrindinė mokykla

               

Adresas - Partizanų 152;

Tel./faksas 8-37-312088;

El.paštas - stulginskiovm@stulginskis.kaunas.lm.lt

   

         

                                 

              

              

                                   

       

        

 

 

              

            

           Pradinis puslapis  Dokumentai  Nuorodos

                                                                        

 

 

 

 

 

                                                                      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bendros žinios apie mokyklą  

Istorija

Atributika

Strategija

 Struktūra ir kontaktai 

Valdymo schema

Administracija

Mokytojai

Savivalda

Komisijos

Kontaktai

Teisės aktai   

Nuorodos į teisės aktus(tėvams)

Mokiniams

Veikla   

Dokumentai

Ugdymas

Būreliai

Tyrimai ir ataskaitos

Projektai

Informacijos centras

Informacija (apie  darbo laiką)

Atlyginimas

Paslaugos   

Paslaugos

Mokinių priėmimas

Tradicijos  

Renginiai

Veikla

Bendradarbiaujame

Pasiekimai

Klausimai

Klauskite

 

 

 Visa bibliotekos veikla skirta skaitytojui: siekiama priartinti knygą, parodyti jos vertę. Viliamasi, kad susitikimai ir apsilankymai bibliotekoje praturtins ne tik žiniomis, skatins kūrybą, bet svarbiausia - bibliotekos erdvė ir jos renginiai - teiks džiaugsmą.2013 m. gruodžio 20 d.

 

Kiekvienais metais vyksta tradicinė adventinė - Angelų paroda

 

 2013 m. gruodžio 11 d.

 

Gruodžio 10 d. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko susitikimas su rašytoju Antanu Šimkum, kuris pristatė knygą "Vaizdai iš gyvenimo bobulytės ir kt.".

Susitikimo metu sužinojome kokia nenuobodi ir įdomi yra senatvė, jei ją įprasmina tokia bobulytė kaip ...STASĖ. Rašytojas mielai atsakė į gausybę mūsų klausimų, o mes dėkingi susipažinę su autorium ir šia Metų knyga.

 

 2013 m. lapkričio 11 d.

 

Lapkričio 11 d. 10 val. mokyklos bendruomenė susirinko į renginį "Šviesos ir knygos šventė", kuriuo prdėjome Šiaurės šalių bibliotekų savaitę. 10 kl. mokiniai Dangiris ir Agneta skaitė švedų pasaką "Gimtųjų namų vinis" Po to trumpai aptarėme, ko moko šis švedų tautos kūrinys. Mokyklos bibliotekoje - informacijos centre surengta paroda "Šiaurės šalių rašytojai - Nobelio premijos laureatai".

 

 

 2013 m. gegužės 17 d.

 

Mokyklos bibliotekos erdvė prisipildė džiaugsmingų balsų. Netikėtai apsilankė nekviestos atvykėlės – Ragana ir Pasakų fėja. Ragana pasirodė besanti visai nepikta, nors nelabai graži, o Pasakų fėja lankytojams davė „vaistų“ knygų skaitymui pagerinti.

Visiems buvo linksma paišdykauti, kepti blynus ir paerzinti daugelio pasakų heroję – Raganiūkštę

 


 2013m. sausio 16 d.

 

Aktų salėje įvyko susitikimas su viešnia Nomeda Marčėnaite, kuri mokiniams pristatė savo knygą „Lėlė“.

 

 2012 m. lapkričio 18 d.

 

Lapkričio 12 dieną, kaip ir kiekvienais metais, mokyklos bendruomenė dalyvavo Šiaurės šalių bibliotekų savaitės renginiuose. Mokykloje vyko renginys „Šviesos ir žodžio valanda“. Aktų salėje degė daugybė žvakučių. Jaukioje aplinkoje klausėmės dešimtokų skaitomos suomių pasakos „Trys rugio varpos“.

Mokyklos direktorius Vytautas Dubauskas ir dešimtokai perdavė priešmokyklinukams degančių žvakelių šviesą ir žodį, kurį auklėtojos perskaitė mažiausiems bendruomenės nariams.

 


 2011m. sausio 18 d.

 

Dalyvaujant Kauno apskrities viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vedėjai Loretai Artmonaitei buvo pristatytos Metų knygos paaugliams. Išklausę įdomių knygų pristatymo, perskaitę labiausiai patikusias knygas, nusprendėme dalyvauti Metų knygos rinkimuose.

 

 2011m. sausio 14 d.

 

 Rinkomės mokyklos aktų salėje. Vyko patriotinių dainų ir meninio žodžio valanda „...taip skamba Laisvė“, Dainavos seniūnijos bendruomenei.

Projektas „...taip skamba laisvė“ tęsėsi bibliotekoje-informacijos centre su Nepriklausomų rašytojų sąjungos nariais: T. Varnagiriene, L. Balčiūnu, R. Kardišauskiene ir mokyklos mokytojais. Klausėmės skaitomų eilių, 1991m. sausio prisiminimų, dalijomės mintimis apie Laisvę.

 

  

2010 m. lapkričio 14 d.

 

Mokyklos bendruomenė dalyvavo Šiaurės šalių bibliotekų savaitės renginiuose. Bibliotekoje veikė leidinių paroda ,,Magiškosios Šiaurės rašytojai".

Lapkričio 12 dieną mokyklos fojė degė daugybė įvairiaspalvių žvakučių. Bibliotekininkų būrelio nariai dalino mokiniams šviesą ir žodį, (tekstą), kurį rengėsi skaityti klasėje. dauguma klausėsi Islandijos šalies pasakų.

Skambant vaikiškai dainelei apie knygą, mokytojai taip pat rinkosi paklausyti Šiaurės tautų poetų posmų...

 

 2010 metų spalis

 

"Lietuvos mokytojų kūryba". Paroda, skirta Tarptautinei mokytojų dienai.

 2010 metų rugsėjis

 

Parodos, skirtos poeto Pauliaus Širvio 90-osioms metinėms bei Žalgirio mūšio 600-osioms metinėms.

 

 2010 metų kovas

 

Mokyklos mokinių darbų paroda

 

 2009 metų lapkritis

 

Paroda skirta Salomėjos Nėries 105 metinėms

 

 2009m. sausio 30 d.

 

Metodinės psichologinės literatūros paroda "Iš kur mums mokytis meilės". Paroda skirta tėvams, vaikams, mokytojams. 

 

     2009 sausio 28 diena

Lieratūrinė popietė su knygos "Krituoliai" autore Irna Labeke. Renginio forma - žodinė paroda, knygos ir naujausių kūrinių pristatymas. Organizatoriai N.Mieliauskienė ir V.Jakštienė2008 metų gruodis

 

Poetas, rašytojas ir publicistas Vincas Kudirka yra vienas žymiausių XIX a. antrosios pusės lietuvių tautinio judėjimo vadovų. 150-ųjų gimimo metinių  proga parengta šiam iškiliam Lietuvos veikėjui skirta paroda.

 

 

 

2008 m. lapkričio 27.

 

"Susitikimas su pasakų personažais". Renginys su vaikų lopšelio - darželio "Sadutė" ikimokyklinės grupės ugdytiniais.2008m. spalio 22 d.

 

"Šiuolaikinė lietuvių poezija". Susitikimas su aktoriumi G. Storpirščiu. Renginys skirtas Skaitymo metams pažymėti. Vėliau  vyko popietė "Kodėl reikalinga poezija". Bibliotekoje aktorius susitiko su mokytojais. Renginius organizavo lietuvių kalbos mokytoja  J.Urbanaitė ir  V.Jakštienė.

 Pradinis puslapis   Renginiai       Daugiau bibliotekos renginių

 

 Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas